•  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    89 : 78
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    86 : 74
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    103 : 84
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    77 : 100
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    100 : 89
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 67
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.45
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Unicaja Malaga
02. Mart 2018.
20:15
1Crvena zvezda mts16/3
2Budućnost VOLI15/4
3Cedevita14/5
4Mornar12/7
5Partizan NIS10/9
6FMP9/10
7Zadar9/10
8Igokea7/12
9Petrol Olimpija 7/12
10Mega Bemaks6/13
11Cibona6/13
12MZT Skopje Aerodrom3/16






VESTI

14.02.2018 /

Lesor kandidat Evrolige za "Zvezdu u usponu"

Veliko priznanje Evrolige za francuskog centra i Crvenu zvezdu mts - Matijas Lesor u najužem krugu kandidata za priznanje "Zvezda u usponu". Pored Lesora, kandidati Džona Bolden i branilac trofeja Luka Dončić.
Centar Crvene zvezde mts Matijas Lesor nalazi se u najužem krugu kandidata za Evroliginu "zvezdu u usponu"!

Mladi Francuz rođen je na Martiniku 22. septembra 1995. godine, a pored pored njega, kandidati za ovu prestižnu nagradu su Luka Dončić iz madridskog Reala i Džona Bolden, košarkaš Makabija.

Titulu brani igrač Reala Luka Dončić. Nagrada "zvezda u usponu" ustanovljena je pre 10 godina, a kriterijum za izbor su kvalitet, igre koje kandidat prikazuje i osnovni parametar - da igrači budu mlađi od 22 godine 1. jula pre nego što sezona počne. Odluku o pobedniku doneće 16 trenera Evrolige svojim glasovima i glasaće za njih na kraju plej-ofa.



Matias Lesor je u Crvenu zvezdu mts stigao prošlog leta iz Francuske, kao igrač bez evroligaškog iskustva ali se u ovih 22 kola nametnuo kao izvanredan skakač, posebno u fazi napada, gde predvodi celu Evroligu sa tri uhvaćene lopte po utakmici u napadu.

Matias Lesor jetrenutno sedmi skakač Evrolige (5,9 uhvaćenih lopti po utakmici) i 12. je u blokadama(jedna po meču).

Konačna odluka o dobitniku nagrade biće saopštena na završnom turniru Evrolige u Beogradu, a Crvena zvezda i mladi francuski centar koji je sa crveno-belima potpisao trogodišnji ugovor, su već samim ulaskom u najuži izbor dobili veliko priznanje.