•  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    89 : 78
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    86 : 74
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    103 : 84
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    77 : 100
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    100 : 89
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 67
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.45
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Unicaja Malaga
02. Mart 2018.
20:15
1Crvena zvezda mts16/3
2Budućnost VOLI15/4
3Cedevita14/5
4Mornar12/7
5Partizan NIS10/9
6FMP9/10
7Zadar9/10
8Igokea7/12
9Petrol Olimpija 7/12
10Mega Bemaks6/13
11Cibona6/13
12MZT Skopje Aerodrom3/16






VESTI

01.02.2016 /

Lokomotiva stala, Zvezda produžila do treće u nizu!

Košarkaši Crvene zvezde Telekom savladali su u petom kolu Top 16 faze Evrolige Lokomotivu Kuban na svom parketu rezultatom 80:66, ne dozvolivši ruskom timu da dođe do vođstva tokom meča.
Izabranici Dejana Radonjića odigrali su još jedan sjajan meč i uspeli u okviru pete runde Top 16 faze da savladaju ruski Kuban rezultatom 80:66 (33:21, 17:16, 17:17, 13:12). Pred 6500 gledalaca u hali „Pionir" najbolji u redovima Zvezde bili su Miler sa 24 poena i Kinzi sa 19. U redovima gostiju Rendolf je ubacio 22 poena.

Prepun Pionir pozdravio je startnih pet koje su činili Jović, Cirbes, Miler, Kinzi i Dangubić. Rafalna paljba domaćina na startu meča, dve trojke Milera i 5 poena Kinzija doneli su 13:2 posle tri minuta igre. Seriju Kubana prekida isti dvojac Zvezdinih internacionalaca i vraća na plus 10, četiri minuta pre kraja deonice, za prvi tajmaut Jorgosa Barcokasa. Turbulentna prva četvrtina, mini-serije na obe strane, ali je ipak srpski šampion na kraju vodio 33:21. 

Za razliku od prve četvrtine, druga je počela dosta neefikasno sa obe strane, a crveno-beli su bili bez koša skoro četiri minuta nastavka. Gosti to nisu iskoristili, a loptu u svoje ruke uzeo je Tarens Kinzi i svojim 11-im poenom doneo dvocifrenu prednost svom timu 44:32. Briljirala je trojka Miler-Kinzi-Cirbes koja je na poluvremenu postigla 41 poen, a košarkaši Crvene zvezde na zaslužen odmor otišli su sa plus 13, 50:37. Miler je bio najefikasniji sa 18 poena.

Plus 18 bilo je u jednom momentu, ali su gosti serijom 7:0 uspeli koliko toliko da uhvate priključak na 6 minuta pre kraja trećeg perioda. Kako je i u najavi rečeno, fizički izuzetno zahtevna utakmica sa dosta faulova i čvrstom odbranom na obe strane terena. I pored toga crveno-beli su uspevali da nametnu svoj ritam i održe dvocifrenu prednost. U par navrata je ruski tim pravio seriju, ali su crveno-beli izdržali nalete i pred poslednji period imali plus 13, 67:54.

Podrška na kakvu smo navikli u Pioniru konstantno je stizala sa tribina, košarkaši Zvezde su podizali prednost, a na semaforu je u 37-om minutu pisalo 71:56. Crveno-beli su nastavili sa fenomenalnom odbranom, a poeni u napadu su stizali kao nagrada. Bez ijednog vođstva ostao je Kuban u hali Pionir, crveno-beli su dominirali tokom svih 40 minuta i na kraju zasluženo slavili rezultatom 80:66.

KK Crvena zvezda Telekom:  Kinzi 19, Rebić , Dangubić 3, Lazić , Micić 2, Tejić, Simonović , Gudurić 7, Jović 3, Miler 24 (25 index), Cirbes 18+9sk, Štimac 4.

U ponedeljak od 18h košarkaše Crvene zvezde Telekom očekuje nastavak regionalnog takmičenja i duel sa MZT-om iz Skoplja u hali Pionir.

- See more at: http://www.kkcrvenazvezda.rs/lokomotiva-stala-zvezda-produzila-do-trece-u-nizu-30-01-2016.html#sthash.yXQU9SOg.dpuf