•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Fenerbahce Dogus
VS
KK Crvena zvezda
19. Decembar 2017.
18:45
1Crvena zvezda mts10/2
2Budućnost VOLI10/2
3Cedevita9/3
4Partizan NIS6/6
5Zadar6/6
6FMP5/7
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Igokea5/7
10Mega Bemaks4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/10






VESTI

23.06.2017 /

Lopta je tvoja

Pretprodaja sezonskih ulaznica za sezonu 2017/2018 ulazi u samu završnicu. Kupovinom sezonske navijači i simpatizeri finansijski pomažu klub, ali i na pravi način učestvuju u uspesima KK Crvena zvezda mts sa samog terena.
Pretprodaja sezonskih ulaznica za sezonu 2017/2018 ulazi u samu završnicu. Kao što je ranije najavljeno jun je mesec u kome je moguće uzeti sezonske karte po znatno popularnijim cenama nego što će to biti slučaj u regularnoj prodaji u septembru.

KK Crvena zvezda mts na taj način želi da se oduži navijačima za vernu podršku i ogroman doprinos u najuspešnijoj sezoni u istoriji kluba. Bez podrške fantastičnih navijača ne bi bilo moguće nastaviti dominaciju u regionu, osvojiti tri trofeja i ostvariti istorijskih 16 pobeda u Evroligi.

Zbog toga i sam slogani akcije ''Lopta je tvoja'' i ’’Dođi na teren’’ dobijaju dublji smisao. Lopta je vaša, postanite vlasnik sezonske ulaznice za sezonu 2017/2018 i izađite na teren sa crveno-belim košarkašima. Jer, vaša podrška je od dragocenog značaja.

Sam slogan naišao je na velike odjeke među navijačima. U prostorije Kluba na Malom Kalemegdanu dolazili su navijači koji su se pitali o kakvoj lopti je reč. Ona zapravo predstavlja specijalno dizajnirani holder u kom svaki kupac dobija sezonsku ulaznicu koja je štampana u svojevrsnom 3D formatu. U zavisnosti od sektora za koji je sezonska karta, holder je u drugačijim bojama pa tako na primer vlasinici sezonske za tribinu dobijaju crveno-belu loptu, a vlasnici lože crveno-plavo-belu loptu u bojama zastave Srbije. Sezonska ulaznica se savršeno uklapa sa holderom i na taj način se dobija efekat savršene celine.

Kao i do sada, svaka sezonska ulaznica ima QR kod koji direktno vodi na stranu ticketing na zvaničnom sajtu kluba. Tu se mogu saznati sve servisne informacije o sajtu kluba, pravila i tabele popularne TICKET LIGE. Kada smo je već pomenuli, uskoro očekujte konačne rezultate TICKET LIGE za sezonu 2016/2017 uz podsećanje da će sto najodanijih od kluba i Zvezdinih partnera dobiti vredne nagrade.

Lopta je sada u rukama navijača koji će i naredne sezone predvoditi crveno-bele u napadu na nove pobede. Zvezda i njeni navijači su jedna celina i spoj koji pobeđuje.

Sve informacije o kupovini sezonskih ulaznica možete pronaći na sledećem LINKU