•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

30.10.2015 /

Maik Cirbes: Potrebno nam je vreme

Izjave trenera Dejana Radonjića i Maika Cirbesa nakon poraza u Moskvi.
Košarkaši Crvene zvezde Telekom izgubili su u Moskvi, a izuzetno kvalitetni rivali u grupi, uz brojne probleme sa povredama igrača, i adaptacijom novih, dodatno otežavaju posao i zadatak treneru Dejanu Radonjiću, koji je nakon meča na konferenciji za medije u Moskvi, ocenio da ekipu očekuje puno rada:

"Igrali smo dobro samo prvih sedam minuta meča, ali je potom Himki demonstrirao kvalitet koji je u ovom trenutku znatno veći od našeg. Naš rival je odigrao odlično u napadu, imao visoke procente šuta. Kako je meč odmicao prednost je rasla. Očekuje nas puno posla i rada. Jako je teško doći u Moskvu na utakmicu sa ovakvim protivnikom bez dva važna povređena igrača, i sa dva nova koji su došli u međuvremenu, i koje ćemo morati pametno i što više da koristimo".

Maik Cirbes: "Danas smo odstupili od naših osnovnih principa u igri, nismo igrali na pravi način, a naš protivnik je odlično igrao u napadu. Himki je sjajna ekipa i danas smo videli kakve igrače imaju, ne samo pojedinačno, već i kao tim kako igraju. Mi još uvek nismo pronašli pravi balans u ekipi, Štimac nam se pridružio tek juče, Kvinsi je takođe tek stigao. I dalje smo u potrazi za našom igrom i timom", rekao je Cirbes.

U četvrom kolu Evrolige, narednog petka ekipa Crvene zvezde Telekom dočekuje turski Fenerbahče.

Foto: euroleague