•  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    - : -
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    - : -
    Jun 3, Sat 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Vršac
28. Maj 2017.
13:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

30.10.2015 /

Maik Cirbes: Potrebno nam je vreme

Izjave trenera Dejana Radonjića i Maika Cirbesa nakon poraza u Moskvi.
Košarkaši Crvene zvezde Telekom izgubili su u Moskvi, a izuzetno kvalitetni rivali u grupi, uz brojne probleme sa povredama igrača, i adaptacijom novih, dodatno otežavaju posao i zadatak treneru Dejanu Radonjiću, koji je nakon meča na konferenciji za medije u Moskvi, ocenio da ekipu očekuje puno rada:

"Igrali smo dobro samo prvih sedam minuta meča, ali je potom Himki demonstrirao kvalitet koji je u ovom trenutku znatno veći od našeg. Naš rival je odigrao odlično u napadu, imao visoke procente šuta. Kako je meč odmicao prednost je rasla. Očekuje nas puno posla i rada. Jako je teško doći u Moskvu na utakmicu sa ovakvim protivnikom bez dva važna povređena igrača, i sa dva nova koji su došli u međuvremenu, i koje ćemo morati pametno i što više da koristimo".

Maik Cirbes: "Danas smo odstupili od naših osnovnih principa u igri, nismo igrali na pravi način, a naš protivnik je odlično igrao u napadu. Himki je sjajna ekipa i danas smo videli kakve igrače imaju, ne samo pojedinačno, već i kao tim kako igraju. Mi još uvek nismo pronašli pravi balans u ekipi, Štimac nam se pridružio tek juče, Kvinsi je takođe tek stigao. I dalje smo u potrazi za našom igrom i timom", rekao je Cirbes.

U četvrom kolu Evrolige, narednog petka ekipa Crvene zvezde Telekom dočekuje turski Fenerbahče.

Foto: euroleague