•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

30.10.2015 /

Maik Cirbes: Potrebno nam je vreme

Izjave trenera Dejana Radonjića i Maika Cirbesa nakon poraza u Moskvi.
Košarkaši Crvene zvezde Telekom izgubili su u Moskvi, a izuzetno kvalitetni rivali u grupi, uz brojne probleme sa povredama igrača, i adaptacijom novih, dodatno otežavaju posao i zadatak treneru Dejanu Radonjiću, koji je nakon meča na konferenciji za medije u Moskvi, ocenio da ekipu očekuje puno rada:

"Igrali smo dobro samo prvih sedam minuta meča, ali je potom Himki demonstrirao kvalitet koji je u ovom trenutku znatno veći od našeg. Naš rival je odigrao odlično u napadu, imao visoke procente šuta. Kako je meč odmicao prednost je rasla. Očekuje nas puno posla i rada. Jako je teško doći u Moskvu na utakmicu sa ovakvim protivnikom bez dva važna povređena igrača, i sa dva nova koji su došli u međuvremenu, i koje ćemo morati pametno i što više da koristimo".

Maik Cirbes: "Danas smo odstupili od naših osnovnih principa u igri, nismo igrali na pravi način, a naš protivnik je odlično igrao u napadu. Himki je sjajna ekipa i danas smo videli kakve igrače imaju, ne samo pojedinačno, već i kao tim kako igraju. Mi još uvek nismo pronašli pravi balans u ekipi, Štimac nam se pridružio tek juče, Kvinsi je takođe tek stigao. I dalje smo u potrazi za našom igrom i timom", rekao je Cirbes.

U četvrom kolu Evrolige, narednog petka ekipa Crvene zvezde Telekom dočekuje turski Fenerbahče.

Foto: euroleague