•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

14.01.2016 /

Maik i Tarens: "Velika timska pobeda"

Prvotimci Crvene zvezde Telekom Maik Cirbes i Tarens KInzi istakli da je timska igra, bila ključ velike pobede u Atini.
Košarkaši Crvene zvezde Telekom ostvarili su veliku pobedu, savladavši višestrukog prvaka Evrope Panatinaikos u Atini, i tako stigli do važnog brejka u ranoj fazi TOP 16 faze Evrolige. Crveno-beli su kontrolisali dešavanja na parketu dvorane OAKA praktično od starta utakmice. Nakon velike pobede, Maik Cirbes i Tarens Kinzi istakli su timsku igru kao ključ ovog trijumfa:

Maik Cirbes: 
"Sjajan osećaj, velika pobeda na gostovanju. Vrlo je teško zabeležiti pobedu ovde u Atini, ali mi smo uspeli, . Bili smo bolji na obe strane terena, i odigrali smo vrlo dobru i čvrstu utakmicu. Lopta se dobro kretala, ubacili smo važne šuteve i nismo dozvolili Panatinaikosu da igra svoju igru. Nema sumnje da je ovo velika timska pobeda, i zasluge pripadaju svima"

Tarens Kinzi:
"Ključ ove pobede je naša timska igra, igrali smo kao jedan, verovali smo u sebe, bili smo izvanredni u odbrani i neutralisali smo njihov skok. U prva tri minuta dozvolili smo tri ofanzivna skoka. Mislim da su na kraju prve četvrtine imali 8 ili 9 ofanzivnih skokova. Ne možeš da pobediš ovakav tim sa takvim pristupom. Pregrupisali smo se, počeli smo da skačemo, i počeli da pogađamo. I to je praktično to".

Crveno-beli se vraćaju u Beograd u petak u popodnevnim časovima, i odmah se okreću pripremi za duel sa Metalcem u ponedeljak u dvorani "Pionir", dok će u petak u Beogradu gostovati ekipa Unikahe.