•  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    - : -
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    - : -
    Jun 3, Sat 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Vršac
28. Maj 2017.
13:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

Marketing

  
Veliki potencijal brenda KK Crvene zvezde, ogromna navijačka baza i važnost kluba za razvoj sporta i omladine u regionu, predstavljaju obavezu da odgovorimo na izazove savremenog poslovanja i da radimo na konstantnom unapređenju naše organizacije, a vodeći računa o principima sporta i liga u kojima se Zvezda takmiči.  

Zvezda je nastavila put ka ulasku  u elitu evropske košarke, neki podaci koji su na tom putu ostvareni će ostati zapisani u istoriji: 

  • Marketing Crvene zvezde je četvrti u konkurenciji svih timova koji se takmiče u Evroligi i Evrokupu!
  • Projekat Crvene zvezde ,,Kroz igru učimo'' je najbolje ocenjeni projekat Evrolige!
  • Crvena zvezda je uvela poseban koncept prodaje sezonskih karata koji je doveo do broja od 4.434 pretplatnika u sezoni 2014/15!
  • Crvena zvezda je prvi klub na ovim prostorima koji je omogućio prodaju sezonskih ulaznica u pretprodaji!
  • Crvena zvezda je stvorila poseban koncept za Evroligin Medija dan i njime se veoma ponosimo, koncept koji je Evroliga pohvalila kao najbolji od svih takmičarskih ekipa!
  • Crvena zvezda ima kreativni tim koji pravi i isporučuje sjajne video sadržaje koji beleže milionsku gledanost u prethodnoj sezoni!
  • Crvena zvezda je prvi put u svojoj istoriji igrala TOP 16 fazu Evrolige!
  • Crvena zvezda je prvi put u istoriji kluba osvojila tri trofeja u sezoni!
  • Crvena zvezda je prvi put u svojoj istoriji igrala TOP 16 fazu Evrolige!
  • Crvena zvezda je prvi put u istoriji kluba osvojila tri trofeja u sezoni!
  • Crvena zvezda je prvi put u istoriji osvojila trofeje prvaka u svim mlađim kategorijama!
  • Crvena zvezda ima najkorisnijeg igrača regularnog dela Evrolige i člana najbolje petorke istoimenog takmičenja!
  • Potez Zvezdinog plejmejkera je najbolji u Evroligi po izboru navijača!
  • Crvena zvezda ima čirlidersice koje su među četiri najbolje grupe u Evroligi!
  • Crvena zvezda ima navijače čije je fantastično navijanje na našim utakmicama postalo zaseban brend!
  • Crvena zvezda je u sezoni 2014/15 interakciju kluba i igrača sa navijačima podigla na još viši nivo!
Ovo su sve razlozi zbog kojih je slogan za sezonu 2014/2015 bio WE ARE THE TEAM!