•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    - : -
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Nov 3, Sat 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    - : -
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Igokea
20. Oktobar 2018.
21:00
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax3/0
3Petrol Olimpija2/1
4Budućnost VOLI2/1
5Partizan NIS2/1
6FMP2/1
7Cedevita
1/2
8Igokea1/2
9Mornar1/2
10Krka1/2
11Cibona0/3
12Zadar0/3






VESTI

18.07.2016 /

Marko Gudurić za kraj ovogodišnjeg kampa

Peti kamp KK Crvena zvezda završen je u nedelju 17.jula, a još jedna letnja smotra i svojevrsna škola košarke i ove godine zabeležila je veliki uspeh
Ovogodišji kamp ugostio je preko 450 polaznika iz svoih krajeva Srbije, Evrope i sveta, a promoteri kampa bili su Boban Marjanović, Duško Savanović, dok je u posetu poslednjoj smeni kampa tokom kratkotrajnog predaha između dva reprezentativna okupljanja bio Marko Gudurić.

Podsetimo, prva smena kampa održana je od 19.juna do 26.juna u Vrnjačkoj Banji, preostale tri "smene” na Zlatiboru održane su u periodu od 26.juna do 17.jula.

Osim dečaka i devojčica koji su već bili polaznici škola košarke KK Crvena zvezda, malih košarkaša iz Srbije, ove godine članovi našeg kampa bili su i brojni gosti iz inostranstva: preko 100 dece iz Rusije, ali gosti iz celog regiona, B i H, Hrvatske, Crne Gore, Slovenije, Australije, Kanade, Italije, Austrije,dok su posebnu atrakciju predstavljali u mali košarkaši sa dalekog Islanda.

KK Crvena zvezda zahvaljuje se svima na poverenju, uz obavezu da naredni 6.kamp KK Crvena zvezda bude još bolji...