•  
    CZV   ULM
    - : -
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    MON   CZV
    - : -
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   AND
    - : -
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Ratiopharm ULM
02. Oktobar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts0/0
2Cibona0/0
3Mega Bemax0/0
4Igokea0/0
5Cedevita0/0
6Partizan0/0
7FMP0/0
8Budućnost0/0
9Krka0/0
10Olimpija0/0
11Zadar0/0
12Mornar0/0






VESTI

18.07.2016 /

Marko Gudurić za kraj ovogodišnjeg kampa

Peti kamp KK Crvena zvezda završen je u nedelju 17.jula, a još jedna letnja smotra i svojevrsna škola košarke i ove godine zabeležila je veliki uspeh
Ovogodišji kamp ugostio je preko 450 polaznika iz svoih krajeva Srbije, Evrope i sveta, a promoteri kampa bili su Boban Marjanović, Duško Savanović, dok je u posetu poslednjoj smeni kampa tokom kratkotrajnog predaha između dva reprezentativna okupljanja bio Marko Gudurić.

Podsetimo, prva smena kampa održana je od 19.juna do 26.juna u Vrnjačkoj Banji, preostale tri "smene” na Zlatiboru održane su u periodu od 26.juna do 17.jula.

Osim dečaka i devojčica koji su već bili polaznici škola košarke KK Crvena zvezda, malih košarkaša iz Srbije, ove godine članovi našeg kampa bili su i brojni gosti iz inostranstva: preko 100 dece iz Rusije, ali gosti iz celog regiona, B i H, Hrvatske, Crne Gore, Slovenije, Australije, Kanade, Italije, Austrije,dok su posebnu atrakciju predstavljali u mali košarkaši sa dalekog Islanda.

KK Crvena zvezda zahvaljuje se svima na poverenju, uz obavezu da naredni 6.kamp KK Crvena zvezda bude još bolji...