•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Baskonia Vitoria
23. Novembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

01.08.2015 /

Mitrović: Bili smo gospoda na terenu i van njega

Košarkaši  Crvene zvezde Telekom novi su šampioni Srbije! Izabranici Dejana Radonjića posle velike drame uspeli su da savladaju večitog rivala Partizan rezultatom 58:54 i promene prvaka države posle punih trinaest godina.
Ključni trenutak desio se svega nekoliko sekundi pre kraja meča, kada je centar crveno-belih Maik Cirbes pogodio dva slobodna bacanja i slavlje igrača, stručnog štaba i navijača moglo je da počne.

Utiske o kompletnoj godini sumirao je mladi kapiten Zvezde Luka Mitrović, koji nije krio oduševljenje zbog osvojene triple krune:


- Kada se osvrnem na početak sezone, ne mogu da kažem da je ovo iznenađenje, očekivanja su uvek velika… Ali nikome ni na kraj pameti nije bilo da ovoliko može uspešna sezona da bude. Kada smo sve zaokružili ovim peharom, mogu da kažem da smo napravili veliki uspeh – u dahu je govorio krilni centar crveno-belih, a potom dodao:

- Nikad teža sezona, nikad više utakmica i putovanja. Sve smo izneli kao prava ekipa i bili smo gospoda i na terenu i van njega. Mogu da kažem da je ovo bila sezona bez ikakve mrlje za nas. Prezadovoljan sam i ponosan.Ne zato što sam kapiten, nego zato što sam samo deo ovog tima koji je pokazao veliko srce.Sada konačno imamo vremena i da proslavimo uspešnu sezonu – sa osmehom na licu rekao je Mitrović.

Talentovani košarkaš potom je posebno pričao o trijumfu u domaćem prvenstvu:

- Svaki trofej nosi neku težinu. Takmičenje je pokušalo da se obezvredi i pričano je kao o izuzetno nevažnom, a dovoljan motiv bio nam je da smo prva generacija Zvezde koja je osvojila tri trofeja u sezoni, ušla u Top 16 fazu Evrolige prvi put u istoriji i to nam je izazivalo veliku želju da se sezona završi na pravi način. Koliko god da je uspešna, ne bi bila potpuna da nismo osvojili ovaj trofej. Možda bi čak bila okarakterisana i kao neuspešna – kazao je Mitrović, a potom pričao o planovima za narednu sezonu:

- Imamo sastanak ujutru, ko zna koji ove sezone. Mislio sam da je poslednji pre meča, a možda ćemo ga imati i prekosutra. Šalim se... Zaslužili smo i odmor i da proslavimo trofeje. Treba nam da se isključimo od svega i od košarke, svako će provesti slobodno vreme kako želi. Svi smo ga jedva čekali – priznao je Mitrović.