Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

06.09.2019 /

Naša tribina - Humani sektor 400

KK Crvena zvezda mts pustio je u prodaju sezonske utakmice koje obezbeđuju mesto za 15 evroligaških mečeva u ’’Štark areni’’. Cena je veoma popularnih 5.000 dinara, a njihovom kupovinom postajete direktan učesnik u svim humanitarnim aktivnostima Crvene zvezde!
KK Crvena zvezda mts pustio je u prodaju takozvani ’’evroligaški kontigent karata’’. Naime, po ceni od samo 5.000 dinara svi zainteresovani obezbeđuju mesto u dvorani na svih 15 utakmica u Evroligi koliko će ih crveno-beli naredne sezone igrati u ’’Štark areni’’. Interesovanje je ogromno i veliki broj Zvezdaša je pohrlilo na prodajna mesta da obezbedi svoje mesto u sektoru 400 najveće dvorane na Balkanu. 

Nastavljamo u istom pravcu! A, ovog puta pozivamo i vas da se direktno uključite. Svaki sektor na nivou 400 ’’Štark arene’’ zauzela su po dva igrača Crvene zvezde. Oni će se prvi i jedini put u ovoj sezoni međusobno takmičiti, za paketić i osmeh više onih kojima je pomoć najpotrebnija. Zato, menadžment kluba je podržao ideju i u saradnji sa košarkašima doneo odluku da prodaja sezonskih ulaznica za Evroligu ima i humani karakter, pa će pobednici u ovoj maloj igrici, na osnovu broja prodatih ulaznica za njihov sektor, pripremiti adekvatnu pomoć nekoj od organizacija kojoj je pomoć preko potrebna. 

Sektor koji bude imao najviše prodatih karata kada bude završena prodaja biće proglašen pobednikom. Dva igrača koja budu najuspešnija odlučiće kojoj ustanovi će biti uručeni pokloni i donacija u vidu sezonskih ulaznica. Na taj način odlučili smo da prodaji sezonskih ulaznica dodelimo i takmičarsku notu, a sve sa ciljem da još jednom akcijom pružimo pomoć onima kojima je ona najpotrebnija. 

KK Crvena zvezda je godinama unazad bio učesnik brojnih humanitarnih aktivnosti. Iskoristivši snagu svog brenda, uticaj na javnost i Zvezdaše, crveno-beli su često bili na pravom mestu i u pravo vreme. Podsetićemo vas na samo neke od takvih aktivnosti – Posete dečjoj onkologiji, poseta Specijalne bolnice za cerebralnu paralizu i razvojnu neurologiju, poseta dečjem svratištu, brojne akcije sa klupskim partnerom Specijalne olimpijade Srbije, učešće u Evroliginim ’’One Team’’ projektima, posete institutu za majku i dete... i brojni drugi. 

CRVENO-BELI PAROVI ZA KOJE MOŽETE GLASATI KUPOVINOM EVROLIGINOG PAKETA ULAZNICA:

Beron i Jovanović – sektor 401
Dženkins i Kuzmić – sektor 402
Lazić i Odžo – sektor 403
D. Braun i Čović – sektor 404
Davidovac i Perperoglou – sektor 420
Nenadić i L.Braun – sektor 421
Gist i Simanić – sektor 422
Dobrić i Faje – sektor 423


Podsećamo vas da prodaja paketa po ovim izuzetno popularnim cenama traje do 20. septembra. Kada se prodaja okonča, crveno-beli prvotimci će započeti svoje humanitarne akcije zahvaljujući vama i po staroj navici obradovati one kojima su pažnja, pomoć i podrška najpotrebniji. 

Zato, pravac na prodajna mesta – klupske prostorije na Malom Kalemegdanu i TC Ušće prodajno mesto tickets.rs. 

Bodrite Crvenu zvezdu u Evroligi i budite humani!