•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

06.06.2016 /

Navijači, fer i korektno uz svoje ljubimce!

KK Crvena zvezda Telekom apeluje na sve svoje navijače da ponovo ispune dvoranu "Aleksandar Nikolić" do poslednjeg mesta, i sportski bodre naš tim, bez ikakvih uvreda na račun rivala. Na ulazima u halu ponovo će se sprovoditi rigorozne kontrole tako da dođite u halu što ranije.
Srpski šampion je što se tiče organizacije i ponašanja navijača tokom prvog susreta finalne serije predstavio pravi primer organizacije utakmice koje sa sobom nose epitet "visokog rizika". Da bi sve i ovoga puta proteklo u najboljem redu, Klub još jednom apeluje na svoje navijače da navijaju fer i sportski bez uvreda na račun igrača i stručnog štaba suprotnog tima. Takođe,  KK Crvena zvezda Telekom još jednom apeluje na sve koji dolaze u dvoranu „Aleksandar Nikolić" da dođu znatno ranije u dvoranu, jer će kontrole biti rigorozne. Iz tog razloga, ne donosite u dvoranu: upaljače, kovani novac, kozmetiku...jer će na ulazima takvi predmeti biti konfiskovani. Navijači koji sa sobom ne budu imali karte neće moći da priđu dvorani "Aleksandar Nikolić".

Zbog prisustva 400 gostujućih navijača, koji će biti smešteni na tribini D, KK Crvena zvezda Telekom još jednom podseća da će vlasnici sezonskih ulaznica za taj deo hale, biti premešteni na Tribinu C za ovu priliku.

Crveno-beli su došli na korak od odbrane trofeja osvojenog prošle sezone, i u trećem meču će pred svojim navijačima, čija će podrška biti od presudnog značaja, imati priliku da okončaju seriju u svoju korist.

KK Crvena zvezda Telekom ovim putem se zahvaljuje svim navijačima koji su se juče našli u dvorani "Aleksandar Nikolić" i bodrili svoje ljubimce u neverovatnom trijumfu 87:86.