•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

03.09.2015 /

Nova pobeda crveno-belih | 58:71

Košarkaši Crvene zvezde Telekom zabeležili su i drugu pobedu u sklopu priprema za novu sezonu.
Posle trijumfa nad rumunskim prvoligašem ekipom U-Banka (67:65), izabranici trenera Dejana Radonjića su ovog puta kao gosti savladali Temišvar sa 71:58 (20:14, 20:12, 18:20, 13:12) .

Strelci za crveno-bele u ovom meču bili su: Rebić 12, Dangubić 7, Gudurić 2, Jović 11, Lazić 4, Skorcanitis 3, Apić 4, Tejić 3 (7 skokova), Nastić 12 (11 skokova), Simanić 7, Tompson 6, Davidovac, Radanov.

Meč u dvorani u Temišvaru pratilo je hiljadu  gledalaca.