•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Maccabi Fox Tel Aviv
VS
KK Crvena zvezda
18. Januar 2018.
21:00
1Budućnost VOLI14/2
2CedevitaCrvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






VESTI

09.09.2017 /

Nova provera i nova pobeda

Košarkaši Crvene zvezde mts pobedili turski "Bursaspor" sa 83:70 u još jednoj proveri u dvorani "Aleksandar Nikolić". Bjelisa sa 16, Dangubić sa 15 i Lesor sa 13 poena najefikasniji.
Košarkaši Crvene zvezde mts ostvarili su novu pobedu u pripremnoj utakmici, pošto su bili bolji od turskog „Bursaspora" rezultatom 83:70 (9:17,24:17,32:20, 18:16).

Najefikasniji u ekipi crveno-belih bili su Milko Bjelica sa 16,  Nemanja Dangubić sa 15 poena, Marias Lesor je uz 13 poena imao i 9 skokova, a plejmejker Nikola Radičević 9 asistencija.

Ekipa Crvene zvezde mts nešto sporije otvorila je ovu utakmicu, ali je nakon vođstva raspucanih gostiju od 9:22, usledila brz odgovor i serija crveno-belih od 11:0.



Na poluvremenu rezultat je bio 33:34, a već u drugom poluvremenu ekipa šampiona ABA i KLS lige pojačala je ritam i na kraju uz dobre epizode Dangubića, Lesora, Jovanovića (11 poena i 5 skokova) Davidovca , Bjelice  i Radanova stigli do lake pobede.

U ovoj utakmici nisu nastupali Dobrić, Janković i Lazarević.

KK Crvena zvezda mts: Keš elj , Radičević 7+9 as, Dangubić 15, Davidovac 8, Apić,Radanov 7, Feldin 6, Rakićević, Lesor 13+9 sk, Jovanović 11, Bjelica 16.

U narednoj proveri crveno-beli igraju protiv rumunskog ligaša "Steaue".