•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Real Madrid
VS
KK Crvena zvezda
01. Decembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

04.12.2015 /

Opsežne mere obezbeđenja pred meč sa Himkijem

Meč Crvena zvezda Telekom - Himki obezbeđivaće brojne policijske snage. Identična procedura ulaska u halu kao i za meč sa Realom. Ne nosite upaljače, osvežavajuće napitke u flašicama, i poranite u Pionir!
Predstavnici KK Crvena zvezda Telekom, održali su zbog još jedne utakmice visokog rizika, na kojoj se očekuje ogromna poseta, sastanak sa beogradskom policijom, svim relevantnim službama koje su uključene u organizaciju utakmice, i predstavnicima hale "Pionir-a" koja će u petak biti mesto spektakla, utakmice 8. kola Evrolige izmedju crveno-belih i Himkija iz Moskve.

KK Crvena zvezda Telekom obaveštava sve svoje simpatizere i gledaoce koji će naći u dvorani Pionir u petak uveče, da će kapije hale biti otvorene već od 17.30 časova.

Zbog ograničenog kapaciteta dvorane, mole se svi navijači da u "Pionir” dođu znatno ranije, kako bi se izbegle velike gužve na ulazima. 

Takođe, ko nema ulaznicu za meč Crvena zvezda Telekom – Himki, neće imati pristup prostoru oko hale. Pošto je utakmica 8. kola Evrolige, proglašena duelom visokog rizika, i održava se u vreme važnog međunarodnog skupa u Beogradu, važiće još rigoroznije mere obezbeđenja, ali i vrlo detaljne kontrole prilikom ulaska u dvoranu, pa se svi gledaoci najlepše mole da budu strpljivi na ulazima, i da u halu ne donose upaljače, kozmetiku ili bilo kakvu tečnost i osvežavajuće napitke u flašicama, jer će morati da ih odlože na ulasku u dvoranu.

KK Crvena zvezda Telekom organizovaće ovom prlikom identičnu proceduru ulaska u dvoranu, za vlasnike sezonskih ulaznica:

- Ulazi u partere biće podeljeni ogradom, za ulaz vlasnika sa dnevnim,  i sezonskim kartama. Ulazi će biti jasno obeleženi.

Takođe,  kupci ulaznica za tribine, ulaziće prema sledećem rasporedu: 

- Gledaoci sa sezonskim ulaznicama za tribine A i B ulaziće u dvoranu "Pionir” na ulaz za tribinu A,  dok će oni koji kupe dnevne karte za tribine A i B ulaziti na tribinu B. 

Isto pravilo važi i za ulaze C i D: Gledaoci sa sezonskim ulaznicama  za tribine C i D, ulaze u dvoranu na ulaz D, dok će kupcima dnevnih  karata za tribine C i D, biti omogućen ulazak u dvoranu na ulazu za tribinu C.

KK Crvena zvezda Telekom još jednom moli navijače da navijaju fer i sportski, bez ubacivanja bilo kakvih predmeta u teren.

Podsećamo da je naš klub u bliskoj prošlosti plaćao velike novčane kazne zbog ubacivanja novčića, upaljača i papirnih rolni na teren na utakmicama Evrolige.

KK Crvena zvezda Telekom