•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Maccabi Fox Tel Aviv
VS
KK Crvena zvezda
18. Januar 2018.
21:00
1Budućnost VOLI14/2
2CedevitaCrvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






VESTI

22.04.2015 /

Partizan - Crvena zvezda

Partizan opravdao ulogu favorita

Da je svaki derbi važan meč, pokazalo se i po uvodnim minutima. U prvih dva i po minuta nije postignut nijedan poen i tu se moglo videti da su obe ekipe ušle pomalo nervozno u ovu utakmicu. Ekipi Partizana je "pripisan" epitet favorita ali crveno beli su strpljivom igrom u napadu pokazali da se neće predati tako lako. Rezultat posle prve četvrtine je bio nerešen, 20:20.

Druga četvrtina je počela agresivnijom igrom Partizana i u napadu i u odbrani, putem koje su stvorili prvu osetniju prednost. Na semaforu je stajalo 29:23.

Jan Veseli je uspešnim šutevima za tri poena pokrenuo svoje saigrače koji su uz njega povećavali prednost. U ovom periodu igre, Zvezda se loše snalazila u skoku i teže je uspevala da pronađe rešenja u napadu. Na odmor se otišlo rezultatom 48:32 u korist Partizana.

I u drugom poluvremenu mladi Čeh u redovima crno belih je pokazivao svoj talenat. Baš preko njega Partizan je uvećavao svoju prednost. Uz njega raspoloženi su bili i Lafajet i Katić. Zvezdina odbrana nije uspevala da zaustavi nalete Partizana , koji su otvorenim šutevima i organizovanijim napadom održavali visoku razliku. Posle treće četvrtine Partizan je vodio rezultatom 76:51.

Ni u poslednjoj četvrtini Crvena zvezda nije uspevala da se odupre Partizanu. Loše organizovani napadi i izgubljene lopte Zvezde, rezultirale su kontrama i "lakim" poenima Partizana.

Najefikasniji u Zvedi su bili Marš sa 16, odnosno Nedović sa 14 poena. Kod domaćina Lafajet je postigao 18, Veseli 17, a Katić 16 poena.

Utakmica je završena rezultatom 99:68 u korist Partizana.

(20-20; 28-12; 28-19; 23-17)

Partizan: Lafajet 18, Kecman 5, Klobučar 6, Lučić 5, Milosavljvić 6, Katić 16, Džavai 13, Mitrović 2, Božić, Gist 8, Veseli 17, Ðekić 3.

Crvena zvezda: Cvetković 2, Jang 6, Radosavljević, Balaban, Katnić 2, Nedović 14, Milošević 6, Nikolić 5, Marinković, Marš 16, Majls 10, Subotić 7.