•  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    89 : 78
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    86 : 74
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    103 : 84
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    77 : 100
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    100 : 89
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 67
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.45
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Brose Bamberg
VS
KK Crvena zvezda
23. Februar 2018.
20:45
1Crvena zvezda mts16/3
2Budućnost VOLI15/4
3Cedevita14/5
4Mornar12/7
5Partizan NIS10/9
6FMP9/10
7Zadar9/10
8Igokea7/12
9Petrol Olimpija 7/12
10Mega Bemaks6/13
11Cibona6/13
12MZT Skopje Aerodrom3/16






VESTI

30.08.2017 /

Pobeda za početak sezone

Košarkaši Crvene zvezde mts otvorili su novu takmičarsku sezonu 2017-2018 pobedom pošto su u prvoj prijateljskoj utakmici pobedili ekipu Vršca 116:79 (28:25,31:19,25:15,32:20).
Košarkaši Crvene zvezde mts otvorili su novu takmičarsku sezonu 2017-2018 pobedom pošto su u prvoj prijateljskoj utakmici pobedili ekipu Vršca 116:79 (28:25,31:19,25:15,32:20).

U utakmici koja je odigrana u dvorani „Aleksandar Nikolić" bez prisustva publike najefikasniji kod crveno-belih bio je Milko Bjelica sa 23 poena, dok je Nikola Radičević ubacio 17 poena poena uz 5 asistencija.

Posle izjednačenog početka, crveno-beli su u poslednjim minutima uvodne četvrtine preuzeli kontrolu u meču, a Feldin je u poslednja dva minuta ubacio 7 vezanih poena, a rezultatski je sve bilo rešeno nakon serije 20-0 u prva 4 minuta druge deonice, u kojoj su trojke ubacivali Radičević, Feldin, Dangubić, Bjelica...uz atraktivne poene Lesora za 48:25, a na poluvremenu na semaforu je stajalo 59:34.

U drugom poluvremenu trener Dušan Alimpijević je ukazao šansu svim igračima koji su bili u protokolu. Na kraju treće deonice bilo je  84:59, a utakmica je završena rezultatom 116:79.

KK Crvena zvezda mts: 4 - Marko Kešelj 6, 5 - Nikola Radičević 17, 6 - Nemanja Dangubić 6, 7 - Dejan Davidovac  7, 8 - Dragan Apić 13, 11 - Stefan Lazarević 6, 12- Aleksa Radanov 3, 14 - Džejms Feldin 13, 16 - Stefan Janković 4, 20 – Petar Rakićević, 26 - Matias Lesor 7, 32 - Nikola Jovanović 11, 51 - Milko Bjelica 23.

U sledećoj utakmici koja je na programu 3.septembra, crveno-beli će u dvorani "Milenijum” igrati protiv ruskog Zenita iz Sankt Peterburga.