•  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    89 : 78
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    86 : 74
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    103 : 84
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    77 : 100
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    100 : 89
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 67
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.45
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Unicaja Malaga
02. Mart 2018.
20:15
1Crvena zvezda mts16/3
2Budućnost VOLI15/4
3Cedevita14/5
4Mornar12/7
5Partizan NIS10/9
6FMP9/10
7Zadar9/10
8Igokea7/12
9Petrol Olimpija 7/12
10Mega Bemaks6/13
11Cibona6/13
12MZT Skopje Aerodrom3/16






VESTI

19.06.2016 /

Počeo kamp KK Crvena zvezda

KK Crvena zvezda Telekom petu godinu zaredom organizuje izuzetno kvalitetan letnji kamp na kome će ove godine učestvovati oko 450 polaznika, a kamp će se realizovati u Vrnjačkoj Banji i na Zlatiboru
Prva nedelja u Vrnjačkoj Banji počela je danas i trajaće do 26. juna kada će se kamp preseliti na tronedeljni ciklus na Zlatiboru. Osim dečaka i devojčica koji su već polaznici škola košarke KK Crvena zvezda, ove godine gosti našg kampa biće i brojni strani mali košarkaši: preko 100 dece iz Rusije, ali gosti iz celog regiona, B i H, Hrvatske, Crne Gore, Slovenije, Australije, Kanade, Italije, Austrije...

I ove godine, svim polaznicima biće obezbeđeni smeštaj, hrana, kompletna oprema za trening, rad sa trenerima KK Crvena zvezda Telekom, neophodna lekarska nega, i druženje sa sadašnjim i bivšim igračima crveno-belih.

Kampovi pored košarkaškog dela razvijaju i socijalni faktor koji deci omogućava druženje i zabavu sa trenerima i sadašnjim članovima crveno-belog tima koji su takođe prolazili kroz dečije kampove:

"Želim svim polaznicima da budu zdravi i da zavole košarku. Pohađanje kampova je jedan od načina da se ova igra zavoli kroz druženje. Mislim da Crvena zvezda radi sjajan posao njihovom organizacijom i drago mi je da imamo što veći broj devojčica i dečaka. Nadam se da će neko od njih jednog dana i obući dres Crvene zvezde." -izjavio je Marko Gudurić, a nadovezao se i Nemanja Dangubić:

"I dan danas prepričavam situacije sa kampova i dobro ih pamtim. Drago mi je da i Crvena zvezda ima svoj kamp i što tako utiče na mlade da se bave sportom. Druženje i to iskustvo koristiće im i za košarku i za dalje odrastanje. Neka se lepo provedu i neka zapamte te dane."

KK Crvena zvezda Telekom na još jedan način podiže organizacioni nivo i standarde kluba ulagajući u omladinski pogon koji će jednog dana obezbediti buduće reprezentativce i članove prvog tima crveno-belih.

KK Crvena zvezda Telekom