•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

07.03.2016 /

Podržite Zvezdu protiv Krke, važno je!

Košarkaši Crvene zvezde Telekom igraju večeras poslednji meč regularnog dela ABA lige jtd, utakmicu 26.kola protiv ekipe KRKA iz Novog Mesta.
Posle brojnih uspona i padova, teških povreda, promena u igračkom kadru, naš tim ima priliku da pobedom stigne do drugog mesta na tabeli, i stekne prednost domaćeg terena u utakmicama polufinala plej ofa sa Cedevitom iz Zagreba.

Meč sa slovenačkim timom koji dolazi u Beograd po pobedu koja mu garantuje opstanak u ligi, naš klub shvata najozbiljnije, ali do bodova koje su mnogi upisivali "na papiru” je najteže doći. Zato nam je potrebna podrška navijača i puna hala "Aleksandar Nikolić”.

Pozivamo navijače da pruže maksimalnu podršku prvom timu u utakmici sa "Krkom” koja je rezultatski vrlo važna, ali predstavlja i uvod u seriju uzuzetno teških i važnih mečeva u narednih 20 dana, koje naš tim igra  u Evroligi i polufinalu ABA lige.

Cene ulaznica za meč Crvena zvezda Telekom – KRKA su: Tribine 400 dinara, Parter – 600 dinara, Plava loža 800, Bela loža – 800, Loža 1000, dok za sedište pored terena treba izdvojiti 5000 dinara.

Karte za meč sa Krkom prodaju se od nedelje u poslovnicama "Eventima” a u ponedeljak i na blagajni dvorane "Aleksandar Nikolić” do početka meča koji je zakazan za 18 sati.