Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

07.09.2019 /

Poklon za najvernije, utakmica sa Mornarom!

KK Crvena zvezda mts spemio je iznenađenje za sve vlasnike sezonskih ulaznica (takmičarska sezona 2019-2020) i vlasnike članskih karata kluba, pošto će svi oni biti u prilici da pogledaju prijateljsku utakmicu koju Crvena zvezda igra u nedelju protiv ekipe Mornara!
KK Crvena zvezda mts spemio je iznenađenje za sve vlasnike sezonskih ulaznica (takmičarska sezona 2019-2020) i vlasnike članskih karata kluba, pošto će svi oni biti u prilici da pogledaju prijateljsku utakmicu koju Crvena zvezda igra u nedelju protiv ekipe Mornara!

Poslednji test meč crveno-belih pred nastavak priprema i put u Atinu na mečeve sa Olimpijakosom i Peristerijem, igra se u nedelju od 19 časova u „Štark Areni".

Tim je klub nastavio sa praksom da nagrađuje vlasnike sezonskih ulaznic i članskih karata, koji će za ovaj meč bez obzira na mesto koje su rezervisali za narednu sezonu, nedeljni meč moći da pogledaju prvi novi tim Crvene zvezde koji ulazi u sezonu u kojoj će se takmičiti u Evroligi, ABA ligi, ABA liga Superkupu, Kupu Radivoja Koraća i Superligi Srbije.

Za utakmicu Crvena zvezda mts – Mornar Bar biće isključivo otvoren NIVO 200 sa severne strane (ulazi od 213 do 218), a ulaz u halu moguć je već od 17.30 časova. Istovremeno klub je omogućio mogućnost kupovine , svima koji žele da budu vlasnici sezonske karte, a to još uvek nisu učinili, da to urade i u nedelje u „Štark Areni"  pre i tokom utakmice, gde će biti otvoreno prodajno mesto, a novi kupci takođe upisivani i u članstvo kluba. 

Ulazak na utakmicu omogućen je svim vlasnicima sezonskih ulaznica za takmičarsku sezonu 2019-2020 i vlasnicima članskih karata KK Crvena zvezda. Dođite i pozdravite novi tim crveno-belih u duelu sa ekipom Mornara koja je tokom prelaznog roka, oformila izuzetno kvalitetan i jak sastav.

Klub istovremeno podseća da je prodaja sezonskih ulaznica i Evroliga paketa po izuzetno povoljnim cenama počela 2.septembra i trajaće do 20.septembra ove godine. Paralelno sa početkom prodaje koja poput pretprodaje za sada ima izvanredan odziv kod navijača Crvene zvezde

Sve potrebne i detaljne informacije o cenama, radnom vremenu prodajnih mesta možete pogledati klikom na sledeći link


Požurite i obezbedite svoje mesto i brojne pogodnosti kao vlasnik sezonske ulaznice i bodrite  Crvenu zvezdu!!!