•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

25.04.2018 /

Poraz Crvene zvezde u Čačku

Košarkaši Crvene zvezde mts poraženi su od Borca u Čačku rezultatom 70:63 u 3. kolu grupe A Superlige Srbije.
Košakaši Crvene zvezde mts poraženi su od Borca u Čačku u 3. kolu grupe A Superlige Srbije. Crveno-beli tokom čitavih 40 minuta igre u punoj dvorani kraj Morave nisu uspeli da pronađu šuterski ritam, dok je motivisani rival igrao veoma dobro i na kraju zasluženo slavio.

Izabranici Dušana Alimpijevića platili su ceh lošeg prvog poluvremena. Za uvodnih 20 minuta, Zvezda je ubacila 26 poena i Borac je imao 11 poena prednosti na poluvremenu. Treća deonica nije donela potrebnu energiju i tek u poslednjem kvartalu je Crvena zvezda ušla u prepoznatljivi ritam u napadu. Ipak, bilo je kasno, a domaćin je zadržao visok nivo igre i u poslednjih deset minuta. Pogađali su Čačani kada je bilo važno i isticalo je vreme za preokret. Na kraju ga nije ni bilo.

Najefikasniji akter utakmice bio je Filip Čović koji je meč završio sa 18 poena. Pored njega jedini dvocifreni igrač u ekipi bio je Marko Kešelj koji je ubacio 10 koševa. Tragali su crveno-beli za trećim raspoloženim napadačem, ali izuzimajući nekoliko ''bljeskova'' njega nije bilo.

Nakon tri kola Crvena zvezda ima učinak od dve pobede i jednog poraza. U sledećem kolu koje je na programu u petak od 19 časova, crveno-beli će dočekati ekipu Zlatibora.

Borac Čačak - Crvena zvezda mts 70:63 (23:17, 14:9, 18:15, 15:22)

Crvena zvezda mts: Čović 18, Kešelj 10 (5sk), Davidovac, Lazić, Radanov, Dobrić, Feldin 3, Janković 7, Ročesti 9, Omić 8, Lesor 3, Jovanović.