•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

25.04.2018 /

Poraz Crvene zvezde u Čačku

Košarkaši Crvene zvezde mts poraženi su od Borca u Čačku rezultatom 70:63 u 3. kolu grupe A Superlige Srbije.
Košakaši Crvene zvezde mts poraženi su od Borca u Čačku u 3. kolu grupe A Superlige Srbije. Crveno-beli tokom čitavih 40 minuta igre u punoj dvorani kraj Morave nisu uspeli da pronađu šuterski ritam, dok je motivisani rival igrao veoma dobro i na kraju zasluženo slavio.

Izabranici Dušana Alimpijevića platili su ceh lošeg prvog poluvremena. Za uvodnih 20 minuta, Zvezda je ubacila 26 poena i Borac je imao 11 poena prednosti na poluvremenu. Treća deonica nije donela potrebnu energiju i tek u poslednjem kvartalu je Crvena zvezda ušla u prepoznatljivi ritam u napadu. Ipak, bilo je kasno, a domaćin je zadržao visok nivo igre i u poslednjih deset minuta. Pogađali su Čačani kada je bilo važno i isticalo je vreme za preokret. Na kraju ga nije ni bilo.

Najefikasniji akter utakmice bio je Filip Čović koji je meč završio sa 18 poena. Pored njega jedini dvocifreni igrač u ekipi bio je Marko Kešelj koji je ubacio 10 koševa. Tragali su crveno-beli za trećim raspoloženim napadačem, ali izuzimajući nekoliko ''bljeskova'' njega nije bilo.

Nakon tri kola Crvena zvezda ima učinak od dve pobede i jednog poraza. U sledećem kolu koje je na programu u petak od 19 časova, crveno-beli će dočekati ekipu Zlatibora.

Borac Čačak - Crvena zvezda mts 70:63 (23:17, 14:9, 18:15, 15:22)

Crvena zvezda mts: Čović 18, Kešelj 10 (5sk), Davidovac, Lazić, Radanov, Dobrić, Feldin 3, Janković 7, Ročesti 9, Omić 8, Lesor 3, Jovanović.