•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    - : -
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Mornar Bar
VS
KK Crvena zvezda
17. Decembar 2017.
19:00
1Budućnost VOLI10/1
2Crvena zvezda mts9/2
3Cedevita8/3
4FMP5/6
5Partizan NIS5/6
6Zadar5/6
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Mega Bemax4/7
10Igokea4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/9






VESTI

18.05.2017 /

Poraz od CSKA na startu turnira u Istanbulu

Košarkaši Crvene zvezde mts poraženi su od CSKA 84:80 na startu završnog turnira Evrolige za juniore "Adidas Next generation". Naredni protivnik u petak od 8 časova je ekipa Pariza.

Juniorski tim Crvene zvezde mts započeo je završni turnir Evrolige u Istanbulu „Adidas Nect generation" porazom u duelu sa CSKA 80:84 (27:21,18:18,21:23,14:22).

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde mts bio je Stefan Momirov sa 14 poena, 13 je ubacio Ranko Simović.

Pred 200 gledalaca u dvorani „Ahmet Komert" u Istanbulu, crveno-beli su odlično otvorili utakmici nakon nekoliko izjednačenih uvodnih minuta, i predvođeni u tom trenutku raspoloženim Momirovim (7 poena) preuzeli potpunu kontrolu nad utakmicom.



U vrlo raznovrsnoj igri pratili su ga Paunović, Simović i Đorđević, pa su crveno-beli tako u jednom trenutku imali i igromnu prednost od 17 poena u prvom poluvremenu.

Međutim, pad u igri usledio je od rezultata 41-27, napad je u potpunosti stao, a „armejci" su uhvatili priključak i nakon njihove serije 12-4 na veliki odmor otišlo se prednošću crveno-belih 45:39.

U nastavku utakmice igralo se koš za koš, ekipa Crvene zvezde mts je u jednom trenutku uspela da anulira novu seriju CSKA sa starta drugog poluvremena od 14:6 i povede 66:60, ipak protivnički tim je uspeo ponovo da uhvati priključak i uvede meč u neizvesnu završnicu.

U samom finišu meča u poslednja tri minuta kada se rešavalo pitanje pobednika i „lomio" rezultat, crveno-beli su napravili nekoliko grešaka (izgubljene lopte Momirova, Uskokovića i Simovića). CSKA je stekao 4 poena prednosti 81:77, Simović je pogodio trojku, međutim poslednja šansa otišla je sa izgubljenom loptom Paunovića, pa su „armejci" na kraju slavili rezultatom 84:80.



Ovim porazom crveno-beli, prošlogodišnji finalisti ovog turnira, nisu izgubili sve šanse da se plasiraju u završnicu, a već u petak u istom terminu od 8 časova (9 po lokalnom) sledi duel sa košarkašima Pariza (bivši INSEP), a nakon toga i duel sa Barselonom. U duelu ova dva tima, u drugom meču grupe, Pariz je pobedio Barselonu sa ubedljivih 84:66.

KK Crvena zvezda mts: Lakić 2,Uskoković 10,Živanoić, Radaković 8,Bubanja, Momirov 14, Đorđević 12, Simović 13+8 sk,Tomašević 5,Paunović 11, Stajčić, Ilić Aleksa 4.