•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

29.01.2019 /

Poraz u Limožu u dramatičnoj završnici

Košarkaši Crvene zvezde mts poraženi su u Limožu 72:71 u utakmici 5.kola grupe G Evrokupa. čime su izgubili sve šanse da se plasiraju u četvrtfinale ovog takmičenja.
Košarkaši Crvene zvezde mts poraženi su u Limožu 71:72 ( 16:15,19:25, 25:8 i 11:24)čime su i teoretski izgubili sve šanse da se plasiraju u narednu fazu takmičenja i četvrtfinale Evrokupa.

Tri poraza u dramatičnim završnicama u Malagi, Beogradu i konačno Limožu koštali su crveno-bele prilike da se bore za dalji plasman. U Limožu konačnih 71:72 nakon promašaja Perperoglua za tri poena u lošoj poslednjoj deonici u kojoj je Crvena zvezda „prosula" dvocifrenu prednost nakon odlične treće deonice 
.Pred 4200 gledalaca u dvorani u Limožu najefikasniji kod crveno-belih bio je Regland sa 15 poena i 6 asistencija, Beron je dodao 12, a dvocifren je bio i Dobrić sa 10 poena.

Nakon izjednačene prve deonice, domaćin je zaigrao bolje u drugoj četvrtini, umešno je koristio greške rivala i stigao do pet poena prednosti na poluvremenu 40:35.

Treća četvrtina protekla je u potpunoj dominaciji crveno-belih, ređali su se koševi Dobrića, Ristića, Reglanda... pa se u poslednju četvrtinu ušlo rezutatom 60:49 za Crvenu zvezdu.

Međutim, koševi Majkla Odža na 3.55 pre kraja utakmice za 70:62 za crveno-bele ispostavilo se bili su poslednji iz igre u ovoj utakmici, a domaćin je brojne greške i promašaje kaznio serijom 10:1 koju je „zatvorio"  Rusel dvojkom 14 sekundi pre kraja...

Milan Tomić, trener KK Crvena zvezda mts: "Imali smo ovu utakmicu do 38.minuta. Poslednjih dva minuta i 40 sekundi učinili smo sve što ne treba kako bi doveli ovu utakmicu do neizvesne završnice. Izgubljene lopte, loša rešenja u napadu, još gora odbrana i na kraju smo izgubili utakmicu. Tih poslednjih dva i po minuta su najvažniji pokazatelj kako smo igrali. Imali smo svoje periode, imao ih je i Limož, ali u pravom trenutku smo napravili razliku. Bilo je 12 poena za nas, ali na kraju nismo "završili" ovu utakmicu na pravi način. Limož je igrao posledju utakmicu pred svojim navijačima, zato sam i očekivao težak meč".

KK Crvena zvezda mts:  Regland 15+6as, Čović 9, Kešelj 2, Perperoglu 4,Davidovac, Nenadić, Faje 4, Beron 12, Ristić 9+6sk, Dobrić 10,Simanić 3, Odžo 3 +6sk

Naredne srede u poslednjoj utakmici u grupi košarkaši Crvene zvezde dočekuju Unikahu iz Malage.