•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Real Madrid
VS
KK Crvena zvezda
01. Decembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

22.10.2017 /

Poraz Zvezde u Zagrebu 79:74

Crveno-beli poraženi od Cedevite 79:74 u neizvesnoj završnici derbija 5.kola ABA lige jtd. Najefikasniji Ročesti sa 18 poena, Bjelica ubacio 12, Feldin i Antić po 11. Sledi put u Moskvu na meč sa Himkijem.
Košarkaši Crvene zvezde mts poraženi su u derbiju 5.kola ABA lige pošto su izgubili u Zagrebu od Cedevite 79:74 (19:18, 20:21, 24:22, 16:13)

Crveno-bele, koji su poraženi posle još jedne neizvesne završnice, manje od 48 sati nakon teške evroligaške utakmice, predvodio je Tejlor Ročesti sa 18 poena, Milko Bjelica je dodao 12, a Džejms Feldin 11.

Vrlo tvrda i očekivano neizvesna utakmica, dva tima koja će se boriti za sam vrh ABA lige odlučen je u poslednjim minutima, nakon izjednačenog prvog poluvremena u kome su se timovi smenjivali u vođstvu, koje je najviše iznosilo nekoliko poena sa obe strane.

U drugom delu Cedevita se prva odvojila na +5 nakon pogotka Muse za 46:41, ali su brzo uzvratili crveno-beli poenima Jovanovića i Feldina za 46:49.

Koš za koš igralo se do poslednje sekunde treće deonice, koju je okonao Vil Čeri poenima za 61:59 za domaćina.

Crvenobeli su ponovo poveli u ovoj utakmici u 35.minutu nakon sjajnog rolinga i pogotka o tablu Bjelice za 65:67, nakon trojke Katića i mini serije domaćina za 71:67 trener Alimpijević je zatražio tajm aut, koji je prijao košarkašima Crvene zvezde mts. Nakon ubačenih penala Ročestija prvak Srbije i ABA lige je poveo 72:71... i onda stao.

Dobrić je promašio ceo obruč na +1 za Cedevitu, Nikols je poentirao sa penala i Cedevita je povela 75:72.

Tu minimalnu, ali značajnu prednost za ovako čvrstu utakmicu domaćin je održao do samog kraja i zabeležio pobedu.

KK Crvena zvezda mts:

Radičević, Davidovac 3, Lazić 4, Lazarević, Antić 11, Dobrić 4, Feldin 11, Janković, Ročesti 18+6 as, Lesort 2, Jovanović 9 + 7sk,Bjelica 12.

Odmah nakon ove utakmice, crveno-beli koji trenutno imaju skor 3-2 i narednog ponedeljka dočekuju ekipu MZT-a, putuju za Moskvu, na utakmicu 3.kola Evrolige sa Himkijem u Moskvi. Povratak u Beograd planiran je za sredu, a već u četvrtak sledi i utakmica 4.kola Evrolige protiv Makabija u „Beogradskoj Areni".