•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

21.04.2016 /

Poznat raspored finalnih utakmica ABA lige

Poznati termini prve tri utakmice finalne serija ABA lige jtd. Crvena zvezda Telekom domaćin u prve dve utakmice u četvrtak i subotu.
Košarkaši Crvene zvezde Telekom, nakon završetka fantastične evroligaške sezone, okreću se obavezama u ABA ligi, i finalnoj seriji sa ekipom Mega Leksa.

Nakon osveženja i dvodnevnog odmora, trener Dejan Radonjić okupio je prvotimce na treningu u četvrtak, čime su počele pripreme za samu završnicu regionalnog takmičenja.

Finalna serija između branioca trofeja Crvene zvezde Telekom i Mega Leksa, počinje 28.aprila, a crveno-beli su domaćini u prve dve utakmice.

Raspored odigravanja prve tri utakmice je sledeći:

1.meč finala igra se u četvrtak 28.aprila od 19 časova u dvorani "Aleksandar Nikolić", domaćin je Crvena zvezda Telekom

2.meč finala igra se u subotu 30.aprila od 20 sati, takođe u dvorani "Aleksandar Nikolić", domaćin je ponovo Crvena zvezda Telekom

3.meč finala na programu je u ponedeljak 2.maja u dvorani "Pinki" u Sremskoj Mitrovici, domaćin je ekipa Mega Leksa. Utakmica broj 3, počinje u 20.30 časova.

Raspored eventualne četvrte i pete utakmice, ukoliko bude potrebno, biće objavljen naknadno. Finalna serija igra se na tri pobede.

KK Crvena zvezda Telekom oglasiće se u narednim danima o početku prodaje karata i prodajnim mestima, pred start finalne serije ABA lige jtd.