•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI15/2
2Crvena zvezda mts14/3
3Cedevita13/4
4Mornar10/7
5Partizan NIS9/8
6FMP8/9
7Zadar8/9
8Igokea6/11
9Cibona6/11
10Mega Bemaks5/12
11Petrol Olimpija5/12
12MZT Skopje Aerodrom3/14






VESTI

21.04.2016 /

Poznat raspored finalnih utakmica ABA lige

Poznati termini prve tri utakmice finalne serija ABA lige jtd. Crvena zvezda Telekom domaćin u prve dve utakmice u četvrtak i subotu.
Košarkaši Crvene zvezde Telekom, nakon završetka fantastične evroligaške sezone, okreću se obavezama u ABA ligi, i finalnoj seriji sa ekipom Mega Leksa.

Nakon osveženja i dvodnevnog odmora, trener Dejan Radonjić okupio je prvotimce na treningu u četvrtak, čime su počele pripreme za samu završnicu regionalnog takmičenja.

Finalna serija između branioca trofeja Crvene zvezde Telekom i Mega Leksa, počinje 28.aprila, a crveno-beli su domaćini u prve dve utakmice.

Raspored odigravanja prve tri utakmice je sledeći:

1.meč finala igra se u četvrtak 28.aprila od 19 časova u dvorani "Aleksandar Nikolić", domaćin je Crvena zvezda Telekom

2.meč finala igra se u subotu 30.aprila od 20 sati, takođe u dvorani "Aleksandar Nikolić", domaćin je ponovo Crvena zvezda Telekom

3.meč finala na programu je u ponedeljak 2.maja u dvorani "Pinki" u Sremskoj Mitrovici, domaćin je ekipa Mega Leksa. Utakmica broj 3, počinje u 20.30 časova.

Raspored eventualne četvrte i pete utakmice, ukoliko bude potrebno, biće objavljen naknadno. Finalna serija igra se na tri pobede.

KK Crvena zvezda Telekom oglasiće se u narednim danima o početku prodaje karata i prodajnim mestima, pred start finalne serije ABA lige jtd.