•  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    80 : 55
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    111 : 56
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    69 : 85
    Jun 3, Sat 20.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

07.10.2016 /

Priprema za Mega Leks počela već u Zadru

Košarkaši Crvene zvezde mts u petak odradili trening u Zadru, povratak u Beograd u petak u popodnevnim časovima. Počela prodaja karata za duel sa Mega Leksom (nedelja 17h).
Košarkaši Crvene zvezde mts ostvarili su još jednu pobedu u ABA ligi, ali mnogo vremena za analizu utakmice u Zadru, koja je rekordna kada je istorijat utakmica crveno-belih i hrvatskog ligaša u Zadru u pitanju, nema.

Ekipa se u petak u popodnevnim časovima vraća za Beograd, a kako bi ostala u ritmu pred derbi 4.kola ABA lige sa Megom, ekipa će trenirati u Zadru u petak u jutarnjim časovima, pa će krenuti autobusom put Splita, odakle crveno-bele očekuje let ka Beogradu.

Nakon odlične utakmice koju su izabranici Dejana Radonjića odigrali u Zadru, zadovoljni su bili kapiten, i trener šampiona ABA lige.

Luka Mitrović, kapiten KK Crvena zvezda mts:
 
"Zadovoljan sam ostvarenom pobedom. U prvoj četvrtini nismo baš dobro odbrambeno reagovali, ali smo kasnije zaigrali čvrsto kako možemo, i naš kvalitet je došao do izražaja. Na kraju smo zabeležili po meni neočekivano ubedljivu pobedu.  Otvorili smo ABA ligu na dobar način sa tri uverljive pobede, ali nas to ne sme zavarati. Želimo i protiv Mege da nastavimo seriju pobjeda."

Trener KK Crvena zvezda mts Dejan Radonjić:

"Dobro smo krenuli u meč i izgledalo je na startu da će to tako da bude do kraja, ali Zadar je naravno odgovorio, što sam i očekivao. Međutim, veći izbor igrača i razlika, koja je očigledno u našoj strani, došli su do izražaja kako je vreme odmicalo. Zadar ima problema i sa povređenim igračima i to se osetilo do kraja. To smo iskoristili da napravimo razliku, koja je ipak bila prevelika".

Utakmica Crvena zvezda mts - Mega Leks koja predstavlja derbi 4.kola regionalnog takmičenja igra se u nedelju od 17 časova. Karte su u prodaji od petka u poslovnicama Eventima, i u nedelju od 12 časova do početka utakmice na blagajnama dvorane "Aleksandar Nikolić" po standardnim cenama:

Tribine A,B,C i D - 300 dinara
Parter B i Parter 4 - 500 dinara
Bela i Plava loža - 700 dinara
Loža - 900 dinara
Počasna mesta - 5000 dinara

Utakmica Crvena zvezda mts - Mega Leks direktno će biti prenošena na prvom kanalu TV Arenasport.
foto (aba-liga.com)