•  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    89 : 78
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    86 : 74
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    103 : 84
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    77 : 100
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    100 : 89
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 67
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.45
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Brose Bamberg
VS
KK Crvena zvezda
23. Februar 2018.
20:45
1Crvena zvezda mts16/3
2Budućnost VOLI15/4
3Cedevita14/5
4Mornar12/7
5Partizan NIS10/9
6FMP9/10
7Zadar9/10
8Igokea7/12
9Petrol Olimpija 7/12
10Mega Bemaks6/13
11Cibona6/13
12MZT Skopje Aerodrom3/16






VESTI

05.12.2017 /

Prodaja karata za Anadolu EFES od srede

Prodaja karata za utakmicu 11.kola Evrolige Crvena zvezda mts - Anadolu EFES počinje u sredu od 10 časova u svim poslovnicama Eventima.
KK Crvena zvezda mts nakon podviga i pobede u Madridu nad ekipom Reala, dočekuje u petak od 19 časova Anadolu EFES u utakmici 11.kola Evrolige.

Meč sa turskim timom igraće se u dvorani „Aleksandar Nikolić". KK Crvena zvezda mts ovom prilikom obaveštava javnost da će veći broj mečeva u Beogradu do kraja ligaškog dela, igrati u nekadašnjem "Pioniru” odnosno dvorani koja nosi ime po legendi srpske i jugoslovenske košarke, i jednom od osnivača KK Crvena zvezda.

KK Crvena zvezda mts u sredu puštau prodaju dnevne ulaznice za meč sa Anadolu EFES-om, po sledećim cenama:

KATEGORIJA KARTE Utakmica Hala Aleksandar Nikolić

1 TRIBINA A 1200
2 TRIBINA B 1200
3 TRIBINA C 1200
4 TRIBINA D 1200
5 PARTER B 1800
6 PARTER 4 1800
7 PLAVA LOŽA 3000
8 BELA LOŽA 2500
9 LOŽA 3500
10 POČASNO MESTO-BOČNO I 8000
11 POČASNO MESTO-BOČNO II 6000
12 POČASNO MESTO-BOČNO III 4000
13 POČASNO MESTO I 15000
14         POČASNO MESTO II     10000

Prodaja ulaznica vršiće se u svim poslovnicama Eventima od srede od 10 časova.

KK Crvena zvezda mts podseća da će se u slobodnoj prodaji zbog većeg broja sezonskih ulaznica i kapaciteta dvorane "Aleksandar Nikolić” naći ograničen kontigent karata, i poziva sve navijače da dođu znatno ranije u dvoranu zbog detaljnih kontrola, da sportski bodre svoj tim, i naprave atmosferu koja je u toj dvorani jedinstvena u Evropi.

Kapije dvorane biće otvorene u 17.00 časova, utakmica Crvena zvezda mts – Anadolu EFES počinje u 19 časova.