•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

09.01.2017 /

Prodaja karata za Fenerbahče od srede

Prodaja pojedinačnih ulaznica za utakmicu 17.kola Evrolige sa Fenerbahčeom od srede u 10 časova u svim poslovnicama Eventima. Prodaja polusezonskih ulaznica samo u ponedeljak i utorak u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu.
Košarkaše Crvene zvezde mts očekuje još jedna velika evropska utakmica u četvrtak, u Beograd stiže finalista Evrolige, ekipa Fenerbahčea iz Istanbula.

Crveno-beli će dočekati turskog prvaka u dvorani "Aleksandar Nikolić" a za ovaj meč u prodaji će se naći tek nekoliko hiljada ulaznica. 

Prodaja ulaznica za meč 17.kola Evrolige Crvena zvezda mts - Fenerbahče Istanbul počinje u sredu od 10 časova u svim poslovnicama Eventima, karte se takođe mogu kupiti i online na sajtu Eventima, po neizmenjenim cenama koje su važile i za sve ostale mečeve, koji je klub takođe organizovao u dvorani "Aleksandar Nikolić":

Tribine 1300 rsd 
Parter 4 i B 2000 rsd
Bela loza 2500 rsd
Plava loza 3000 rsd
Loza 3500 rsd 
Počasna mesta 10000 rsd
Počasna mesta (bočna strana)  5000 rsd

KK Crvena zvezda mts kao i prošle sezone, putem obaveštenja, do početka utakmice, informisaće vlasnike sezonskih i pojedinačnih karata, o svim bezbednosnim protokolima, terminima otvaranja kapija dvorane, i ostalim važnim informacijama pred ovu utakmicu.

Meč Crvena zvezda mts – Fenerbahče Istanbul igra se u četvrtak od 20.45 časova .

Klub još jednom podseća da je prodaja polusezonskih ulaznica po izuzetno povoljnim cenama počela u ponedeljak u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu i trajaće samo dva dana (ponedeljak i utorak od 10-18 časova).