•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    - : -
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    - : -
    May 9, Tue 20.00
  •  
    CZV   DYN
    - : -
    May 12, Fri 20.00
  •  
    CZV   SPA
    - : -
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    May 18, Thu 20.00
  •  
    CZV   FMP
    - : -
    May 22, Mon 20.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 25, Thu 20.00
  •  
    CZV   VRŠ
    - : -
    May 28, Sun 20.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    - : -
    Jun 3, Sat 20.00
FMP
VS
KK Crvena zvezda mts
29. April 2017.
15:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

19.03.2017 /

Prodaja karata za Olimpijakos od ponedeljka

Prodaja karata za utakmicu 27.kola Evrolige sa Olimpijakosom od ponedeljka u svim poslovnicama Eventima.
Košarkaše Crvene zvezde mts u sredu očekuje  još jedna velika evropska utakmica, meč 27.kola Evrolige protiv Olimpijakosa iz Pireja. Za ova duel vlada ogromno interesovanje, a posle 29.decembra i utakmice sa moskovskim CSKA, crveno-beli se vraćaju u najveću srpsku dvoranu "Beogradsku Arenu".

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da će se karte prodavati od ponedeljka 20.03.2017.godine od 12 časova u svim poslovnicama Eventima širom Srbije. Karte za meč sa Olimpijakosom prodavaće se po sledećim cenama:

TRIBINA A - (NIVO 200)  1200 dinara
TRIBINA B - (NIVO 200)  1200 dinara
TRIBINA C - (NIVO 200) 1200  dinara
TRIBINA D - (NIVO 200) 1200 dinara
TRIBINA - (NIVO 400)   600 dinara
PARTER B - (NIVO 200)  1100   dinara
PARTER 4 - (NIVO 200)  1100  dinara
LOŽA JUG (sezonske lože sve) - (NIVO 200) 1600dinara
LOŽA SEVER  - (NIVO 200)  1600 dinara
POČASNO MESTO - (NIVO 100)  10000 dinara
POČASNO MESTO - BOČNO - 5000 (NIVO 100)   
SKYBOX - (NIVO 300)  5000  dinara (po osobi)   

Ulaz JUG koji je bio zatvoren tokom jeseni i zime 2016.godine, je ponovo u funkciji, i biće otvoren za posetioce, kao i tradicionalni ulaz SEVER, dok će ovoga puta biti otvoren i ulaz ISTOK na koji će ulaziti navijači našeg kluba koji će biti smešteni iza koša na navijačkoj tribini.

Kapije "Beogradske Arene" biće otvorene od 16.30 časova, a klub će se kao i uvek oglasiti posebnim saopštenjem oko bezbednosnih protokola, i načina ulaska u dvoranu. KK Crvena zvezda mts podseća da je na ime kazni zbog zatvorenih prolaza i bacanja predmeta u teren, već platio 70.500 eura samo u 2017.godini!

Klub poziva sve pristalice da ispune najveću srpsku dvoranu, kako bi naš tim imao ponovo snažan "vetar u leđa” sa tribina, i pokušao da zabeleži još jednu pobedu koja bi nas približila plasmanu u TOP 8 fazu Evrolige!

KK Crvena zvezda podseća još jednom – Svi u nedelju uveče na utakmicu protiv Budućnosti, kako bi i u budućnosti igrali ovakve utakmice protiv Olimpijakosa, Reala, CSKA…

KK Crvena zvezda mts