•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Fenerbahce Dogus
VS
KK Crvena zvezda
19. Decembar 2017.
18:45
1Crvena zvezda mts10/2
2Budućnost VOLI10/2
3Cedevita9/3
4Partizan NIS6/6
5Zadar6/6
6FMP5/7
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Igokea5/7
10Mega Bemaks4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/10






VESTI

19.03.2017 /

Prodaja karata za Olimpijakos od ponedeljka

Prodaja karata za utakmicu 27.kola Evrolige sa Olimpijakosom od ponedeljka u svim poslovnicama Eventima.
Košarkaše Crvene zvezde mts u sredu očekuje  još jedna velika evropska utakmica, meč 27.kola Evrolige protiv Olimpijakosa iz Pireja. Za ova duel vlada ogromno interesovanje, a posle 29.decembra i utakmice sa moskovskim CSKA, crveno-beli se vraćaju u najveću srpsku dvoranu "Beogradsku Arenu".

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da će se karte prodavati od ponedeljka 20.03.2017.godine od 12 časova u svim poslovnicama Eventima širom Srbije. Karte za meč sa Olimpijakosom prodavaće se po sledećim cenama:

TRIBINA A - (NIVO 200)  1200 dinara
TRIBINA B - (NIVO 200)  1200 dinara
TRIBINA C - (NIVO 200) 1200  dinara
TRIBINA D - (NIVO 200) 1200 dinara
TRIBINA - (NIVO 400)   600 dinara
PARTER B - (NIVO 200)  1100   dinara
PARTER 4 - (NIVO 200)  1100  dinara
LOŽA JUG (sezonske lože sve) - (NIVO 200) 1600dinara
LOŽA SEVER  - (NIVO 200)  1600 dinara
POČASNO MESTO - (NIVO 100)  10000 dinara
POČASNO MESTO - BOČNO - 5000 (NIVO 100)   
SKYBOX - (NIVO 300)  5000  dinara (po osobi)   

Ulaz JUG koji je bio zatvoren tokom jeseni i zime 2016.godine, je ponovo u funkciji, i biće otvoren za posetioce, kao i tradicionalni ulaz SEVER, dok će ovoga puta biti otvoren i ulaz ISTOK na koji će ulaziti navijači našeg kluba koji će biti smešteni iza koša na navijačkoj tribini.

Kapije "Beogradske Arene" biće otvorene od 16.30 časova, a klub će se kao i uvek oglasiti posebnim saopštenjem oko bezbednosnih protokola, i načina ulaska u dvoranu. KK Crvena zvezda mts podseća da je na ime kazni zbog zatvorenih prolaza i bacanja predmeta u teren, već platio 70.500 eura samo u 2017.godini!

Klub poziva sve pristalice da ispune najveću srpsku dvoranu, kako bi naš tim imao ponovo snažan "vetar u leđa” sa tribina, i pokušao da zabeleži još jednu pobedu koja bi nas približila plasmanu u TOP 8 fazu Evrolige!

KK Crvena zvezda podseća još jednom – Svi u nedelju uveče na utakmicu protiv Budućnosti, kako bi i u budućnosti igrali ovakve utakmice protiv Olimpijakosa, Reala, CSKA…

KK Crvena zvezda mts