Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

29.06.2016 /

Prodaja sezonskih uz RED PASSION pojačanje

KK Crvena zvezda Telekom nastavio pretprodaju sezonskih ulaznica, članice plesne grupe "Red passion" neočekivano pojačanje na prodajnom mestu Eventima u TC Ušće u Beogradu.
Prodaja sezonskih karata za utakmice KK Crvena zvezda Telekom u takmičarskoj sezoni 2016-2017, nastavjena je od ponedeljka 27. Juna 2016. godine, i na prodajnim mestima "Eventima”, a članice "RED PASSION” plesne grupe KK Crvena zvezda Telekom, bile su neočekivano "pojačanje” ljudima iz Eventima koji su prodavali godišnje karte na prodajnom mestu u TC Ušće u Beogradu.

Očekivano, pojava četvrte plesne grupe u Evropi iz prošle sezone, izazvala je veliku pažnju, a devojke iz grupe "Red Passion” oprobale su se i kao prodavci, i dobro snašle u novoj ulozi.

Mnogi koji su se zatekli u TC Ušće, želeli su i da se slikaju sa plesnom grupom KK Crvena zvezda Telekom.

Ujedno, KK Crvena zvezda Telekom podseća da se pretprodaja sezonskih ulaznica nastavlja do 9.jula, po sledećim cenama:

TRIBINE A, B, C i D:  15.000 dinara (ove ulaznice u redovnoj prodaji u septembru koštaće 20.000 dinara)

PARTER B i PARTER 4: 25.000 dinara (ove ulaznice u redovnoj prodaji u septembru koštaće 30.000 dinara)

PLAVA loža – 35.000 ((ove ulaznice u redovnoj prodaji u septembru koštaće)
40.000 dinara)

BELA LOŽA: 33.000 dinara (ove ulaznice u redovnoj prodaji u septembru koštaće 38.000 dinara)

LOŽA: 45.000 dinara (ove ulaznice u redovnoj prodaji u septembru koštaće 50.000 dinara)

COURT SEAT (počasna mesta): 125.000. dinara (ove ulaznice u redovnoj prodaji u septembru koštaće 150.000 dinara)

Sezonske karte svih kategorija, numerisane (lože i počasna mesta) i nenumerisane (parteri i tribine), prodavaće se u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu 2 u sledećim terminima

-radnim danima od 09-18 časova
-subotom od 10-15 časova

U TC Ušće, Eventim, sezonske karte prodavaće se svakog dana od 10-22 časova.