•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

14.11.2016 /

Put se nastavlja, crveno-beli stigli u Nemačku

Košarkaši Crvene zvezde mts stigli u Bamberg, gde ih u utorak očekuje meč sa domaćinom. O predstojećoj utakmici govore trener Dejan Radonjić i prvotimac Nemanja Dangubić.
Košarkaši Crvene zvezde mts doputovali su u ponedeljak u ranim popodnevnim časovima u Bamberg gde ih u utorak očekuje još jedan težak, i to evroligaški meč protiv ekipe Bamberga.

Nakon ubedljive pobede nad Cibonom, i ranog jutarnjeg leta za Nemačku, crveno-beli će trenirati u ponedeljak uveče u dvorani domaćina, koji i ove godine igra zapaženu ulogu među 16 klubova Evrolige. Trener Dejan Radonjić očekuje vrlo težak duel sa jedinim nemačkim predstavnikom u elitnom takmičenju:

"Posle utakmice u Zagrebu, odmah smo otputovali za Nemačku, gde ćemo pokušati da se pripremimo u što kraćem periodu za duel sa ekiom koja igra dobro i u Evroligi i domaćem prvenstvu. Ekipa Bamberga je tim sa puno kvaliteta, sa jako malo promena u odnosu na prošlogodišnju ekipu i zato smo svesni da nas čeka vrlo zahtevna i teška utakmica. Pokušaćemo da odigramo na najbolji mogući način, čvrsto i što bolje, bez obzira na činjenicu da je raspored zgusnut i što smo u seriji putovanja, koja bi sama po sebi bila teška i bez ovoga što nam se dogodilo u međuvremenu" rekao je trener crveno-belih.

Prvotimac Nemanja Dangubić:

"Ekipa Bamberga igra odlično i ove godine. Imaju identičan skor kao i mi 2-4, ali su sve utakmice koje su gubili gubili u dramatičnim završnicama i na jednu loptu. Očekujem veliku borbu i neizvestan meč protiv vrlo kvalitetnog protivnika, koji i ove godine pokazuje da je neugodan rival svima u Evroligi"

Ekipa će u vreme utakmice odraditi jedan trening, na dan utakmice još jedan, a povratak u Beograd planiran je u sredu u popodnevnim časovima. Košarkaši Crvene zvezde mts imaće vremena samo da se presvuku i onda ih očekuje večernji trening u "Kombank Areni" pred utakmicu sa Emporio Armanijem, koja se igra u četvrtak od 19 časova.

Prodaja karata za taj meč, po identičnim cenama kao i za meč sa Baskoniom, počinje u utorak u 10 časova u svim poslovnicama "Eventima".