•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Mega Bemax
VS
KK Crvena zvezda mts
15. Decembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts9/0
2Mega Bemax7/2
3Budućnost VOLI6/2
4Cedevita5/4
5Partizan NIS4/5
6FMP4/5
7Petrol Olimpija3/6
8Cibona3/6
9Krka3/6
10Zadar3/5
11Igokea3/5
12Mornar2/6






Radio Crvena Zvezda

  



U želji da svojim navijačima omogući što bogatije sadržaje KK Crvena zvezda Telekom pokrenuo je ambiciozan projekat web radija. Radio Crvena zvezda osnovan je u saradnji sa tehničkim partnerom NAXI radijom i dostupan je na zvaničnoj internet stranici kluba www.kkcrvenazvezda.rs. Radio Crvene zvezde trebalo bi da bude koristan servis navijačima na kome će moći da se prepuste odličnoj muzici, budu u stalnom kontaktu sa dešavanjima u klubu koji vole i na taj način svoj dan učine lepšim i zabavnijim.

U skladu sa potrebama da se sve veći deo vremena provodi pored kompjutera, na internetu, napravili smo ogroman korak, nadamo se povukli pravi potez i realizovali projekat koji će od sada postati mesto stalnog okupljanja svih nas kojima je Crvena zvezda u srcu. Radio Crvene zvezde je zamišljen da se koristi na bilo kom mestu koje ima omugućen pristup internetu i bude dostupan svima vama nevažno da li radite u kancelariji, ili ste kod kuće, u kafiću, u šetnji...

Radio Crvene zvezde je muzičko-sportski radio i predstavlja jedinstvenu kombinaciju nudeći sadržaj koji je veoma popularan i zadovoljava sve ukuse. Na Vama je da poslušate i opredelite se da Vam ovaj radio bude deo svakodnevnice, a mi ćemo se sa naše strane postarati da ta svakodnevnica uz naš radio bude što zanimljivija.

Akcija za naše navijače

Slogan našeg radija je JA SAM (ime i prezime), A VI SLUŠATE RADIO CRVENA ZVEZDA, što znači da ste svi Vi deo našeg slogana. Potrebno je samo da izgovorite ovu rečenicu, dodate Vaše ime i prezime i bićete deo slogana.
Nasnimite se i pošaljie nam Vaš džingl na radio@kkcrvenazvezda.rs i postaćete deo najvećeg džingla ikada snimljenog. Ako četiri miliona navijača Crvene zvezde pošalje audio materijal, biće to za pamćenje.

Čekamo Vaš mail i pozivamo Vas da slušate radio Crvena zvezda!


Omugućićemo Vam da na radiju Crvene zvezde poslušate eksluzivne intervjue sa igračima, članovima stručnog štaba i rukovodstva kluba, poznatim ličnostima koje su stalno uz Crvenu zvezdu, ali i da čujete komentare novinara, profesionalaca iz drugih medija koji će davati stručna i objektivna mišnjenja na teme koje su aktuelne.

Kao najvećem klubu na ovim prostorima u planu nam je da postignemo mnogo, kako rezultatski, tako i organizaciono, i zato je radio Crvene zvezde naš poklon svima Vam koji ste uz klub sve ove godine. Upravo zbog toga je naša ideja da kreiramo dodatne sadržaje, da Vam poklonimo nešto što će nas još više spojiti i udružiti.