•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI15/2
2Crvena zvezda mts14/3
3Cedevita13/4
4Mornar10/7
5Partizan NIS9/8
6FMP8/9
7Zadar8/9
8Igokea6/11
9Cibona6/11
10Mega Bemaks5/12
11Petrol Olimpija5/12
12MZT Skopje Aerodrom3/14






VESTI

18.05.2017 /

Radonjić: ’’Odigrali smo bez koncentracije’’

Trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić istakao je nedostatak koncentracije kao uzrok poraza od Partizana Nis u 9. kolu Mozzart Superlige Srbije.
Košarkaši Crvene zvezde mts nisu uspeli da ostvare devetu uzastopnu pobedu u Mozzart Superligi Srbije. Bolji je nakon neizvesne završice bio Partizan Nis, rezultatom 78:77.

Nakon meča sa ’’večitim rivalom’’ utiske je izneo trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić:

’’Čestitke Partizanu na pobedi. Mi nismo odigrali dobar meč. Imali smo problem sa koncentracijom tokom čitavog meča. Imali smo prednost, ali uvek smo bili na ivici. Kako je bilo tokom čitavog meča, slično je bilo i u završnici. U nedostatku koncentracije smo propustili da napravimo faul, a isto tako i da promašimo bacanje što nas je pratilo tokom čitave utakmice’’, rekao je Radonjić, a onda dodao:

Nadam se da ćemo se konačno skupiti svi na treningu kako bismo ono što nam je najvažnije, a to je plejof, odigramo najbolje što možemo. Pre toga je cilj da ono što smo uradili do sada ne padne u vodu, a to je prvo mesto na tabeli’’, rekao je Radonjić.

Trener crveno-belih je posle upitan da prokomentariše učinak ekipe sa linije penala:

’’Greške koje su se dogodile bile su posledica loše koncentracije. Slobodna bacanja su samo jedan faktor, a isto tako i to što nismo pravili faul. Koristiću reč koncentracija, a neke druge reči sačuvati za sastanak u svlačionici’’, zaključio je Dejan Radonjić.