•  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    - : -
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    - : -
    Jun 3, Sat 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Vršac
28. Maj 2017.
13:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

18.05.2017 /

Radonjić: ’’Odigrali smo bez koncentracije’’

Trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić istakao je nedostatak koncentracije kao uzrok poraza od Partizana Nis u 9. kolu Mozzart Superlige Srbije.
Košarkaši Crvene zvezde mts nisu uspeli da ostvare devetu uzastopnu pobedu u Mozzart Superligi Srbije. Bolji je nakon neizvesne završice bio Partizan Nis, rezultatom 78:77.

Nakon meča sa ’’večitim rivalom’’ utiske je izneo trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić:

’’Čestitke Partizanu na pobedi. Mi nismo odigrali dobar meč. Imali smo problem sa koncentracijom tokom čitavog meča. Imali smo prednost, ali uvek smo bili na ivici. Kako je bilo tokom čitavog meča, slično je bilo i u završnici. U nedostatku koncentracije smo propustili da napravimo faul, a isto tako i da promašimo bacanje što nas je pratilo tokom čitave utakmice’’, rekao je Radonjić, a onda dodao:

Nadam se da ćemo se konačno skupiti svi na treningu kako bismo ono što nam je najvažnije, a to je plejof, odigramo najbolje što možemo. Pre toga je cilj da ono što smo uradili do sada ne padne u vodu, a to je prvo mesto na tabeli’’, rekao je Radonjić.

Trener crveno-belih je posle upitan da prokomentariše učinak ekipe sa linije penala:

’’Greške koje su se dogodile bile su posledica loše koncentracije. Slobodna bacanja su samo jedan faktor, a isto tako i to što nismo pravili faul. Koristiću reč koncentracija, a neke druge reči sačuvati za sastanak u svlačionici’’, zaključio je Dejan Radonjić.