•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

18.05.2017 /

Radonjić: ’’Odigrali smo bez koncentracije’’

Trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić istakao je nedostatak koncentracije kao uzrok poraza od Partizana Nis u 9. kolu Mozzart Superlige Srbije.
Košarkaši Crvene zvezde mts nisu uspeli da ostvare devetu uzastopnu pobedu u Mozzart Superligi Srbije. Bolji je nakon neizvesne završice bio Partizan Nis, rezultatom 78:77.

Nakon meča sa ’’večitim rivalom’’ utiske je izneo trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić:

’’Čestitke Partizanu na pobedi. Mi nismo odigrali dobar meč. Imali smo problem sa koncentracijom tokom čitavog meča. Imali smo prednost, ali uvek smo bili na ivici. Kako je bilo tokom čitavog meča, slično je bilo i u završnici. U nedostatku koncentracije smo propustili da napravimo faul, a isto tako i da promašimo bacanje što nas je pratilo tokom čitave utakmice’’, rekao je Radonjić, a onda dodao:

Nadam se da ćemo se konačno skupiti svi na treningu kako bismo ono što nam je najvažnije, a to je plejof, odigramo najbolje što možemo. Pre toga je cilj da ono što smo uradili do sada ne padne u vodu, a to je prvo mesto na tabeli’’, rekao je Radonjić.

Trener crveno-belih je posle upitan da prokomentariše učinak ekipe sa linije penala:

’’Greške koje su se dogodile bile su posledica loše koncentracije. Slobodna bacanja su samo jedan faktor, a isto tako i to što nismo pravili faul. Koristiću reč koncentracija, a neke druge reči sačuvati za sastanak u svlačionici’’, zaključio je Dejan Radonjić.