•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    - : -
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Mornar Bar
VS
KK Crvena zvezda
17. Decembar 2017.
19:00
1Budućnost VOLI10/1
2Crvena zvezda mts9/2
3Cedevita8/3
4FMP5/6
5Partizan NIS5/6
6Zadar5/6
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Mega Bemax4/7
10Igokea4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/9






VESTI

12.10.2016 /

Radonjić: " Spremni smo za start"

Trener KK Crvena zvezda mts Dejan Radonjić održao konferenciju za medije pred početak 17.izdanja Evrolige i prvog u novom formatu sa 16 klubova.
Košarkaši Crvene zvezde mts dočekuju ekipu Darušafake Doguš u premijeri 17.izdanja Evrolige, i prvoj utakmici koju će šampion Srbije i ABA lige odigrati u ove godine izuzetno jakom takmičenju.

Pred dolazak turske ekipe,koja će u Beograd doputovati u sredu uveče, i odraditi jedini trening u četvrtak na dan utakmice, pred novinare je izašao trener crveno-belih Dejan Radonjić i izneo svoja očekivanja pred dolazak skupog, i na prvom mestu izuzetno kvalitetnog tima iz Istanbula:

"Već smo mnogo toga rekli o onome šta nas očekuje u takmičenju koje se prvi put igra u ovom sitemu. Danas pričamo o istorijskom formatu, o ogromnoj koncetraciji kvaliteta i onome što je urađeno između dve sezone. Lako je analizirati klub koji je za jako kratko vreme od druge lige došao do borbe za Fajnal for. Napravili su dosta promena, pre svega dovođenjem Blata, ali i velikog broja kvalitetnih igrača. Svima su pokazali da su stvarno tim koji ima kvalitet i koji će to tokom sezone to i pokazati. Smatram da su značajno kvalitetniji nego prošle sezone, bez poraza su bili u pripremnom periodu, startovali dobro protiv Tofaša. Apsolutno smo svesni šta nas čeka", rekao je Radonjić.

Crveno-beli su započeli takmičenje u ABA ligi sa 4 pobede, ali sada stiže prvi protivnik u Evroligi koje je po opštim ocenama, sa koncentracijom kvaliteta u 16 klubova, nikada jača:

"Potrebno je biti realan, ne samo protiv Darušafake, već zbog svega što nas čeka. U dobrom smo ambijentu, radnoj atmosferi, odličnom startu sezone, ali sad se prelazi na jedan drugi nivo. Objektivno je Darušafaka favorit. Svesni smo da možemo, bez obzira na odnos snaga, da damo sve od sebe i uz podršku naših navijača, prevaziđemo svoje mogućnosti i dođemo do pobede. Imamo pravo da se nadamo da možemo da dođemo do pobede. Zdravstveno stanje je dobro, motivacija je tu - sve je onako kako se i očekivalo".

Trener crveno-belih je pozvao navijače da ispune dvoranu do poslednjeg mesta, i atmosferom koja je prethodnih godina bila jedinstvena na parketima Evrolige, pruže podršku igračima, koje čeka protivnik, koji je bez poraza u pripremnom periodu i na startu turske lige.

Prodaja karata za utakmicu Crvena zvezda mts - Darušafaka Doguš počela je u sredu od 10 časova na svim prodajnim mestima Eventima, i trajaće do četvrtka do početka utakmice, koja startuje u 21 sat.