•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Real Madrid
VS
KK Crvena zvezda
01. Decembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

20.04.2017 /

Radonjić: "Da budem najbolji kada je najpotrebnije"

Izjave trenera Dejana Radonjića i Marka Simonovića pred utakmicu u Subotici, na startu Superlige protiv ekipe Spartaka.
Košarkaši Crvene zvezde mts putuju u petak u Suboticu, gde ih tokom večeri očekuje prvi meč novog izdanja Superlige Srbije i duel sa jednim od najprijatnijih iznenađenja košarkaške lige Srbije, ekipom Spartaka.

Meč u dvorani „Dudova šuma" počinje u 19 časova, a pred ovaj meč trener Dejan Radonjić neće moći da računa na Stefana Jovića koji se oporavlja od povrede leđa, kao ni na Branka Lazića koji ima problema sa povredom ramena, koju „vuče" još od finala kupa Srbije u Nišu.

Nakon osvojene ABA lige koja je bila primarni cilj za ovu sezonu, čime je osim novog trofeja obezbeđen i novi nastup u Evroligi, crveno-beli su imali nekoliko dana odmora, ali od početka nedelje vredno treniraju za početak poslednjeg takmičenja u sezoni:

Dejan Radonjić, trener KK Crvena zvezda mts: „
Mi krećemo u novo poglavlje, a otvaramo ga 66. utakmicom u sezoni. Osvojili smo Kup, odbranili ABA tron i završili takmičenje u Evroligi. Imamo svoje želje, posle svega što smo prošli - biće teško, ne zato što ovo ne shvatamo ozbiljno, već zbog okolnosti u kojima se nalazimo. Želja mi je da tokom trajanja Superlige budemo što bolji, a na kraju, kada se bude odlučivalo, da budemo najbolji. Nadam se da ćemo opravdati ulogu favorita" rekao je trener crveno-belih na promociji starta lige u kući košarke i osvrnuo se na zdravstveno stanje u ekipi:

Stefan Jović ovog četvrtka kreće u Nemačku na kontrolu, Lazić neće igrati u petak, nekoliko igrača je pod temperaturom, tako da ću samog dana u kome se igra utakmica znati sa kime raspoložem".

Marko Simonović: „ Nakon osvojene ABA lige, imali smo nekoliko dana da se osvežimo i odmorimo od vrlo napornog perioda u kome smo imali mnogo jakih i važnih utakmica u kratkom roku. Spremamo se za početak Superlige, i utakmici u Subotici pristupamo ozbilno, jer je vrlo važno da dobro otvorimo domaći šampionat gde branimo titulu".

Sve mečeve Superlige prenosiće na svojim kanalima TV „Arenasport".  Već u utorak sledi prvi duel sa Partizanom u domaćem prvenstvu, pa duel sa ekipom FMP-a u Železniku.