•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

17.02.2017 /

Radonjić: "I na FMP bez trojice"

Izjava trenera KK Crvena zvezda mts o stanju povređenih igrača i pred polufinalni duel sa ekipom FMP-a.
Košarkaši Crvene zvezde mts iskoristiće petak za odmor i pripremu polufinalne utakmice kupa Radivoja Koraća sa ekipom FMP-a, koja je na programu u subtu od 17 časova.

Crveno-beli će u petak u večernjim časovima trenirati u dvorani osnovne škole "Duško Radović" u Nišu, jer je teren u dvorani "Čair" zauzet zbog drugog četvrtfinalnog dana nacionalnog kupa.

Pred drugi meč u Nišu i duel sa ekipom FMP-a, trener Dejan Radonjić i dalje ima puno briga sa povređenim igračima:" U polufinalu protiv FMP-a izvesno je da ćemo biti lišeni pomoći trojice igrača koji su odsutni. Nejt Volters i Milko Bjelica su bolje, ali u nedovoljnoj meri da očekujem da će igrati protiv FMP-a. Dangubić, kao što se već zna je na terapijama u Beogradu. Apsolutno sam svestan da su opterećenja ogromna i to u ovolikom nizu utakmica, međutim, daćemo sve od sebe da uđemo finale kupa Radivoja Koraća" rekao je trener crveno-belih.

Utakmica Crvena zvezda mts - FMP igra se u subotu od 17 časova u hali "Čair" koja je prema najavama organizatora nacionalnog kupa, Košarkaškog saveza Srbije, rasprodata.

Meč će direktno prenositi TV "Arenasport".