•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI15/2
2Crvena zvezda mts14/3
3Cedevita13/4
4Mornar10/7
5Partizan NIS9/8
6FMP8/9
7Zadar8/9
8Igokea6/11
9Cibona6/11
10Mega Bemaks5/12
11Petrol Olimpija5/12
12MZT Skopje Aerodrom3/14






VESTI

17.02.2017 /

Radonjić: "I na FMP bez trojice"

Izjava trenera KK Crvena zvezda mts o stanju povređenih igrača i pred polufinalni duel sa ekipom FMP-a.
Košarkaši Crvene zvezde mts iskoristiće petak za odmor i pripremu polufinalne utakmice kupa Radivoja Koraća sa ekipom FMP-a, koja je na programu u subtu od 17 časova.

Crveno-beli će u petak u večernjim časovima trenirati u dvorani osnovne škole "Duško Radović" u Nišu, jer je teren u dvorani "Čair" zauzet zbog drugog četvrtfinalnog dana nacionalnog kupa.

Pred drugi meč u Nišu i duel sa ekipom FMP-a, trener Dejan Radonjić i dalje ima puno briga sa povređenim igračima:" U polufinalu protiv FMP-a izvesno je da ćemo biti lišeni pomoći trojice igrača koji su odsutni. Nejt Volters i Milko Bjelica su bolje, ali u nedovoljnoj meri da očekujem da će igrati protiv FMP-a. Dangubić, kao što se već zna je na terapijama u Beogradu. Apsolutno sam svestan da su opterećenja ogromna i to u ovolikom nizu utakmica, međutim, daćemo sve od sebe da uđemo finale kupa Radivoja Koraća" rekao je trener crveno-belih.

Utakmica Crvena zvezda mts - FMP igra se u subotu od 17 časova u hali "Čair" koja je prema najavama organizatora nacionalnog kupa, Košarkaškog saveza Srbije, rasprodata.

Meč će direktno prenositi TV "Arenasport".