•  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    80 : 55
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    111 : 56
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    69 : 85
    Jun 3, Sat 20.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

17.02.2017 /

Radonjić: "I na FMP bez trojice"

Izjava trenera KK Crvena zvezda mts o stanju povređenih igrača i pred polufinalni duel sa ekipom FMP-a.
Košarkaši Crvene zvezde mts iskoristiće petak za odmor i pripremu polufinalne utakmice kupa Radivoja Koraća sa ekipom FMP-a, koja je na programu u subtu od 17 časova.

Crveno-beli će u petak u večernjim časovima trenirati u dvorani osnovne škole "Duško Radović" u Nišu, jer je teren u dvorani "Čair" zauzet zbog drugog četvrtfinalnog dana nacionalnog kupa.

Pred drugi meč u Nišu i duel sa ekipom FMP-a, trener Dejan Radonjić i dalje ima puno briga sa povređenim igračima:" U polufinalu protiv FMP-a izvesno je da ćemo biti lišeni pomoći trojice igrača koji su odsutni. Nejt Volters i Milko Bjelica su bolje, ali u nedovoljnoj meri da očekujem da će igrati protiv FMP-a. Dangubić, kao što se već zna je na terapijama u Beogradu. Apsolutno sam svestan da su opterećenja ogromna i to u ovolikom nizu utakmica, međutim, daćemo sve od sebe da uđemo finale kupa Radivoja Koraća" rekao je trener crveno-belih.

Utakmica Crvena zvezda mts - FMP igra se u subotu od 17 časova u hali "Čair" koja je prema najavama organizatora nacionalnog kupa, Košarkaškog saveza Srbije, rasprodata.

Meč će direktno prenositi TV "Arenasport".