•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    106 : 101
    Mar 30, Sat 13.21
  •  
    PAR   CZV
    70 : 67
    Apr 1, Mon 09.31
  •  
    CZV   BUD
    91 : 72
    Apr 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    107 : 69
    Apr 14, Sun 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Apr 17, Wed 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

27.10.2016 /

Radonjić: "Još jedna teška utakmica pred nama"

Trener KK Crvena zvezda mts Dean Radonjić o predstojećoj utakmici 4.kola Evrolige sa Panatinaikosom u Atini.
Košarkaši Crvene zvezde mts doputovali su u Atinu gde ih već u petak od 20.15 očekuje meč 4.kola Evrolige i duel sa Panatinaikosom.

Vremena za bilo kakvo slavlje i analizu utakmice sa Barselonom nema, trener Dejan Radonjić povešće crveno-bele na trening pred utakmicu sa višestrukim prvakom Evrope, već u četvrtak u večernjim časovima, a pred košarkašima Crvene zvezde mts je značajno izmenjen sastav koji će voditi novi trener Ćavi Paskval:

"Igramo protiv velikana evropske košarke, Panatinaikosa koji je značajno pojačao tim igračima ogromnog iskustva i evroligaškog rejtinga. Predvodi ih novi trener, koji je fantastično vodio Barselonu i sa njom osvojio i titulu prvaka Evrope - Ćavi Paskval. Od novih igrača tu su Burusis koji je imao izvanrednu sezonu u Baskoniji, pa Singlton koji je stigao iz Lokomotive, Demetrius Nikols koji je osvojio titulu prvaka Evrope sa CSKA, Rivers iz Reala, ne zaboravimo i Džejmsa koji je imao fantastičnu sezonu u Vitoriji, ali je trenutno povređen. Sa igračima koji su ostali, to je tim koji je formiran za visoke domete u Evroligi. Znamo da nas čeka teška utakmica, trudićemo se da pariramo izuzetno kvalitetnom protivniku koji je u Evroligi odlično počeo sezonu, sa dve pobede i tesnim porazom od ekipe CSKA u Moskvi" rekao je trener Dejan Radonjić.

Osim večernjeg treninga koji će standardno odraditi u vreme odigravanja utakmice, crveno-beli će imati još jedan trening u petak u prepodnevnim časovima u dvorani "OAKA", a meč koji će direktno prenositi "Sportklub" počinje u 20.15 časova.