•  
    CZV   DDI
    70 : 73
    Oct 13, Thu 21.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 85
    Oct 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   FCB
    76 : 65
    Oct 26, Wed 19.00
  •  
    PAO   CZV
    70 : 59
    Oct 28, Fri 19.00
  •  
    CZV   BKN
    60 : 73
    Nov 4, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    83 : 72
    Nov 7, Mon 21.00
  •  
    UNK   CZV
    65 : 62
    Nov 10, Thu 17.00
  •  
    CIB   CZV
    70 : 91
    Nov 12, Sat 19.00
  •  
    BRO   CZV
    78 : 79
    Nov 15, Tue 20.00
  •  
    CZV   EA7
    83 : 70
    Nov 17, Thu 19.00
  •  
    CZV   KSK
    91 : 70
    Nov 21, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    100 : 79
    Nov 24, Thu 19.00
  •  
    OLP   CZV
    67 : 85
    Nov 28, Mon 18.00
  •  
    CZV   ZAL
    79 : 88
    Dec 2, Fri 19.00
  •  
    CZV   FMP
    93 : 62
    Dec 5, Mon 18.00
  •  
    FNB   CZV
    87 : 72
    Dec 8, Thu 19.45
  •  
    BUD   CZV
    54 : 77
    Dec 11, Sun 19.00
  •  
    CZV   MTA
    83 : 58
    Dec 15, Thu 20.00
  •  
    MZT   CZV
    73 : 83
    Dec 17, Sat 17.00
  •  
    OLY   CZV
    73 : 65
    Dec 20, Tue 20.00
  •  
    CZV   RMB
    82 : 70
    Dec 22, Thu 19.00
  •  
    CED   CZV
    91 : 95
    Dec 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSK
    78 : 67
    Dec 29, Thu 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    - : -
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    - : -
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    DDI   CZV
    - : -
    Apr 7, Fri 19.00
Budućnost VOLI
VS
KK Crvena zvezda
28. Mart 2017.
20:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

27.10.2016 /

Radonjić: "Još jedna teška utakmica pred nama"

Trener KK Crvena zvezda mts Dean Radonjić o predstojećoj utakmici 4.kola Evrolige sa Panatinaikosom u Atini.
Košarkaši Crvene zvezde mts doputovali su u Atinu gde ih već u petak od 20.15 očekuje meč 4.kola Evrolige i duel sa Panatinaikosom.

Vremena za bilo kakvo slavlje i analizu utakmice sa Barselonom nema, trener Dejan Radonjić povešće crveno-bele na trening pred utakmicu sa višestrukim prvakom Evrope, već u četvrtak u večernjim časovima, a pred košarkašima Crvene zvezde mts je značajno izmenjen sastav koji će voditi novi trener Ćavi Paskval:

"Igramo protiv velikana evropske košarke, Panatinaikosa koji je značajno pojačao tim igračima ogromnog iskustva i evroligaškog rejtinga. Predvodi ih novi trener, koji je fantastično vodio Barselonu i sa njom osvojio i titulu prvaka Evrope - Ćavi Paskval. Od novih igrača tu su Burusis koji je imao izvanrednu sezonu u Baskoniji, pa Singlton koji je stigao iz Lokomotive, Demetrius Nikols koji je osvojio titulu prvaka Evrope sa CSKA, Rivers iz Reala, ne zaboravimo i Džejmsa koji je imao fantastičnu sezonu u Vitoriji, ali je trenutno povređen. Sa igračima koji su ostali, to je tim koji je formiran za visoke domete u Evroligi. Znamo da nas čeka teška utakmica, trudićemo se da pariramo izuzetno kvalitetnom protivniku koji je u Evroligi odlično počeo sezonu, sa dve pobede i tesnim porazom od ekipe CSKA u Moskvi" rekao je trener Dejan Radonjić.

Osim večernjeg treninga koji će standardno odraditi u vreme odigravanja utakmice, crveno-beli će imati još jedan trening u petak u prepodnevnim časovima u dvorani "OAKA", a meč koji će direktno prenositi "Sportklub" počinje u 20.15 časova.