Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

01.02.2016 /

Radonjić: Ono što smo planirali, to smo i uradili

Košarkaši Crvene zvezde Telekom na najbolji način su potvrdili pobedu protiv Lokomotive savladavši MZT Skoplje Aerodrom na svom parketu 92:79
Ekipa Dejana Radonjića predvođena odličnim Maikom Cirbesom i pobedom protiv makedonskog tima stigla je do 16. pobede u regionalnom takmičenju i tako se ponovo izjednačila sa zagrebačkom Cedevitom.

Na konferenciji za medije pred mnogobrojnim novinarima obratili su se trener Dejan Radonjić i krilo crveno-belih Nemanja Dangubić.

Nemanja Dangubić:

"Dobra utakmica za nas, ostvarili smo pobedu što je najbitnije. Kontrolisali smo meč 40 minuta,tako da smo zadovoljni zbog toga i idemo dalje i spremamo se za novu utakmicu."

Trener Dejan Radonjić dodao je da je njegov tim uprkos nepredviđenim okolnostima pre meča uspeo da ispoštuje plan i ideju koju su imali i na kraju zasluženo trijumfovao:

"Igrali smo meč od starta sa određenim idejama što zbog okolnosti što zbog želje da kontrolišemo dešavanja  a da ne uđemo u neku problematiku koja može da nas uvede u situaciju da to što smo planirali ne možemo da uradimo. Od starta je krenulo kako treba išlo je sve na ruku i moglo je sve da se sprovede sto smo planirali. Znali smo da MZT svojim kvalitetom i iskutstvom  može da parira u nekim delovima, ali smo u trećoj četvrtini uspeli da napravimo prednost i uspeli da privedemo utakmicu u našu korist do kraja bez problema. Naravno i da raduje dobar pristup s obzirom na meč pre nekoliko dana a i okolnosti koje su bile prisutne. Pred početak smo dobili Milera u svlačionici sa visokom temperaturom, tako da nije bilo planirano da ne igra, ali je sticaj okolnosti bio takav, i nadam se da se neće pogoršati situacija zbog utakmica koje slede. Kinzi nije trenirao od meča sa Lokomotivom i smatrao sam da nije trebalo rizikovati ni večeras. Mada je bilo i tu igrača koji nisu bili spremni od tog duela, ali nismo hteli da apostrofiramo i morali smo da izađemo i osvojimo bodove i uradimo sve da bismo iz ovog meča izašli zadovoljni."

Foto: Aba-league