•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Real Madrid
VS
KK Crvena zvezda
01. Decembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

02.06.2016 /

Radonjić "Želimo trofej, uz evroligaški ambijent"

Košarkaši Crvene zvezde Telekom igraju u petak prvi meč finalne serije košarkaške Superlige protiv ekipe Partizan NIS.

Nakon plasmana u četvrtfinale Evrolige i osvojene ABA lige, kojom je obezbeđena nova sezona u najeltinijem takmičenju, crveno-beli žele još jednim peharom da okončaju na pravi način još jednu dobru sezonu, u kojoj su glavni "strateški" ciljevi već ostvareni.

Ipak, iako nema preveliki rezultatski značaj, finalna serija plej ofa donosi još jedan pehar, a trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić prred početak ove serije izjavio je da košarkaši Crvene zvezde Telekom moraju da odigraju na najvišem, evroligaškom nivou kako bi stigli do titule prvaka Srbije:

"Došli smo do završetka ove sezone, počinje finalna serija... Smatram da je finale očekivano i da ima posebno težinu, jer se radi o utakmicama večitih rivala koje su, osim borbe za titulu, uvek više od toga. Partizan je sad drastično bolja ekipa nego što je bila na početku sezone. Ja lično ne bežim od uloge favorita, želimo trofej, ali Zvezda mora da igra na evroligaškom nivou ako želi da pobedi. Činjenica da je Novica Veličković došao u trenutku kada se vode ove borbe pokazatelj je ozbiljnosti i namera crno-belih. Zato to od nas iziskuje da moramo da budemo na evroligaškom nivou i da na taj način dođemo do onog što želimo - titule. Takođe, za nas je od izuzetnog značaja i da ambijent bude evroligaški” –  kazao je Radonjić i dodao da su svi igrači zdravi i spremni za prvi meč. 

KK Crvena zvezda Telekom saopštava da je na zajedničkom sastanku predstavnika klubova i policije u četvrtak dogovorena razmena 400 karata između klubova. Za gostujuće navijače biće rezervisana Tribina D, pa će sve pristalice Crvene zvezde koje poseduju sezonsku ulaznicu za tu tribinu, ulaziti za ovu priliku u dvoranu, na ulaz C. Prva utakmica finalne serije je proglašena utakmicom visokog rizika, i apeluje se na sve gledaoce da dođu u halu mnogo ranije pre meča, zbog detaljnih i rigoroznih kontrola koje će biti sprovedene. 

Finalna serija igraće se po formatu 1-1-1-1-1 (četvrta i peta utakmica, ukoliko bude bilo potrebno). Prve četiri utakmice igraće se u večernjem terminu od 21 sat, svi mečevi biće prenošeni direktno na TV "Arenasport".