•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

08.08.2017 /

Rakićević: ’’Predstoji nam težak rad’’

Prvotimac Crvene zvezde mts Petar Rakićević izneo je prve utiske nakon okupljanja i prvog treninga crveno-belih u novoj sezoni.
KK Crvena zvezda mts započeo je novi ciklus. Sa novim trenerom Dušanom Alimpijevićem crveno-beli ulaze u novu sezonu sa najvišim ambicijama koje odgovaraju talentovanom i mladom sastavu koji se polako oformljava.

Prvi trening odrađen je u dvorani ’’Aleksandar Nikolić’’. Prvotimci Crvene zvezde mts imali su priliku da se upoznaju sa novim stručnim štabom i nešto drugačijim sistemom rada koji ih očekuje. Jedan od igrača koji imaju iskustvo igranja u sistemu kluba sa Malog Kalemegdana je Petar Rakićević. Talentovani Rakićević koji pokriva praktično sve spoljne pozicije ističe da crveno-beli imaju mlad tim koji je željan rada i dokazivanja.

’’U timu je ostala uglavnom mlađa ekipa uz Milka Bjelicu i kapitena Branka Lazića. Sada je tu i Marko (Kešelj) koji će nam mnogo značiti sa svojim iskustvom. Takođe, ostali igrači koji su sada došli su isto veoma mladi i talentovani što mi se veoma sviđa. Tim još uvek nije u potpunosti oformljen, imamo mlado jezgro, ali  tek treba da nam se priključe (Branko) Lazić i (Džejms) Feldin, kao i verovatno još nekoliko pojačanja. Očekuje nas težak rad, ne želimo ništa da obećavamo osim to da ćemo naporno trenirati da dosegnemo ciljeve koje smo postavili pred nas’’, istakao je Rakićević.

Talentovani bek koji je vlasnik i zlatne medalje sa Evropskog prvenstva za igrače do 20 godina stigao je u toku prethodne sezone. Kako i sam ističe, mnogo će mu značiti što će ovog puta proći kompletne pripreme pod nadzorom Zvezdinog stručnog štaba.

’’Prošle godine sam propustio pripreme, ali sada krećem ispočetka što će mi mnogo značiti. Radio sam tokom leta individualno, pre svega na svom telu, ali i na šutu i tehnici. Trenera Alimpijevića poznajem od ranije i mogu da kažem da je u pitanju veoma ambiciozan trener. Sada sam upoznao i ostatak stručnog štaba i veliko mi je zadovoljstvo što ću raditi sa njima’’, zaključio je Petar Rakićević.