•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    - : -
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Mornar Bar
VS
KK Crvena zvezda
17. Decembar 2017.
19:00
1Budućnost VOLI10/1
2Crvena zvezda mts9/2
3Cedevita8/3
4FMP5/6
5Partizan NIS5/6
6Zadar5/6
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Mega Bemax4/7
10Igokea4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/9






VESTI

08.08.2017 /

Rakićević: ’’Predstoji nam težak rad’’

Prvotimac Crvene zvezde mts Petar Rakićević izneo je prve utiske nakon okupljanja i prvog treninga crveno-belih u novoj sezoni.
KK Crvena zvezda mts započeo je novi ciklus. Sa novim trenerom Dušanom Alimpijevićem crveno-beli ulaze u novu sezonu sa najvišim ambicijama koje odgovaraju talentovanom i mladom sastavu koji se polako oformljava.

Prvi trening odrađen je u dvorani ’’Aleksandar Nikolić’’. Prvotimci Crvene zvezde mts imali su priliku da se upoznaju sa novim stručnim štabom i nešto drugačijim sistemom rada koji ih očekuje. Jedan od igrača koji imaju iskustvo igranja u sistemu kluba sa Malog Kalemegdana je Petar Rakićević. Talentovani Rakićević koji pokriva praktično sve spoljne pozicije ističe da crveno-beli imaju mlad tim koji je željan rada i dokazivanja.

’’U timu je ostala uglavnom mlađa ekipa uz Milka Bjelicu i kapitena Branka Lazića. Sada je tu i Marko (Kešelj) koji će nam mnogo značiti sa svojim iskustvom. Takođe, ostali igrači koji su sada došli su isto veoma mladi i talentovani što mi se veoma sviđa. Tim još uvek nije u potpunosti oformljen, imamo mlado jezgro, ali  tek treba da nam se priključe (Branko) Lazić i (Džejms) Feldin, kao i verovatno još nekoliko pojačanja. Očekuje nas težak rad, ne želimo ništa da obećavamo osim to da ćemo naporno trenirati da dosegnemo ciljeve koje smo postavili pred nas’’, istakao je Rakićević.

Talentovani bek koji je vlasnik i zlatne medalje sa Evropskog prvenstva za igrače do 20 godina stigao je u toku prethodne sezone. Kako i sam ističe, mnogo će mu značiti što će ovog puta proći kompletne pripreme pod nadzorom Zvezdinog stručnog štaba.

’’Prošle godine sam propustio pripreme, ali sada krećem ispočetka što će mi mnogo značiti. Radio sam tokom leta individualno, pre svega na svom telu, ali i na šutu i tehnici. Trenera Alimpijevića poznajem od ranije i mogu da kažem da je u pitanju veoma ambiciozan trener. Sada sam upoznao i ostatak stručnog štaba i veliko mi je zadovoljstvo što ću raditi sa njima’’, zaključio je Petar Rakićević.