•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

11.04.2018 /

Raspored utakmica Crvene zvezde u Super ligi Srbije

Košarkaši Crvene zvezde mts takmičenje u grupi A Super lige Srbije počinju utakmicama protiv ekipa Mladosti i Mega Bemaksa u dvorani "Aleksandar Nikolić" Utakmice na svaka tri dana, takmičenje počinje 18.aprila.
Na sastanku košarkaške lige Srbije određen je raspored takmičenja po grupama u Superligi Srbije.

U grupi A u kojoj se nalaze crveno-beli, takmičiće se i ekipe Mega Bemaksa, Mladosti, Borca, Zlatibora i Tamiša.

Ekipa Crvene zvezde mts startuje 18.aprila kao domaćin utakmicom protiv „Mladosti", a u drugom kolu, 21.aprila takođe je domaćin ekipi Mega Bemaksa u dvorani „Aleksandar Nikolić".

U trećoj rundi crveno-beli gostuju u Čačku ekipi „Borca" 24.04.2018, dok 27.04, u Beograd stiže ekipa „Zlatibora".  U petoj rundi KK Crvena zvezda mts prvi krug završava putovanjem u Pančevo ekipi „Tamiša"...

Kompletan raspored takmičenja Super lige Srbije za sezonu 2017-2018 grupa A:

1.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Mladost" 18.04.2018
2.kolo: Crvena zvezda mts – KK Mega Bemax 21.04.2018.
3.kolo: KK Borac Čačak - Crvena zvezda mts  24.04.2018.
4.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Zlatibor" 27.04.2018.
5.kolo: KK „Tamiš" – Crvena zvezda mts 30.04.2018.
6. kolo: KK „Mladost „ – Crvena zvezda mts 03.05.2018.
7.kolo: KK „Mega Bemax" – Crvena zvezda mts 06.05.2018.
8.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Borac Čačak" 09.05.2018.
9.kolo: KK „Zlatibor" – Crvena zvezda mts 12.05.2018.
10.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Tamiš" 15.05.2018.

KK Crvena zvezda mts