•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

26.09.2016 /

"Red Passion" plesna grupa EL u Kini

Veliko priznanje za KK Crvena zvezda mts. Plesa grupa "Red Passion" na poziv EL uz ekipu CSKA deo promotivne turneje po Kini.
Zvanična plesna grupa KK Crvena zvezda mts "Red passion" otputovala je u Kinu na specijalni poziv Evrolige, gde će u narednih 7 dana zajedno sa aktuelnim šampionom najjačeg evropskog takmičenja, ekipom CSKA, promovisati i predstavljati Evroligu u najmnogoljudnijoj zemlji sveta.

Klub je zvaničan poziv za ovu turneju, dobio početkom septembra, a desetočlana plesna grupa predvođenja Marijom Ranisavljević kapitenom, otputovala je u Kinu preko Dohe u subotu.

Ovaj poziv adresiran na klub sa Malog Kalemegdana još jedno je svojevrsno veliko priznanje za crveno-bele, koji su po mnogim parametrima postali standardni član evroligaške porodice. Plesna grupa „Red passion" već dve godine nalazi se među najboljim plesnim grupama košarkaških klubova, koji igraju Evroligu i Evrokup.

„Drago nam je što na ovaj način predstavljamo naš klub Crvenu zvezdu, našu zemlju Srbiju, i Evroligu u tako velikoj zemlji. Ovo je velika čast za sve nas, ali i motiv da budemo sve boljei bolje u godinama koje dolaze" rekla je pre polaska na daleki put kapiten Marija Ranisavljević.

Koliko je celokupna turneja u Kini važna za čelnike Evrolige, govori i podatak da će na parketu to takmičenje predstavljati šampion CSKA, koji će odigrati dve utakmice 26. i 28. septembra protiv najboljih ekipa kineske lige. U sredu, „armejci" će igrati protiv aktuelnog šampiona „Sičuana" u Šandguu, a dva dana kasnije protivnik „plavo-crvenima" iz Moskve u Šenženu biće ekipa „Guandong Tajgersa".

Pre i tokom utakmica svoje nastupe imaće i plesna grupa „Red passion", a tokom boravka u Kini će takođe imati svoje promotivne aktivnosti vezane za Evroligu i klub koji predstavljaju – KK Crvena zvezda mts.

Ovo je nakon gostovanja Reala, Panatinaikosa, Barselone i ALBE, drugi dolazak CSKA u Kinu, u kojoj su utakmice igrali 2007.godine na turniru protiv ekipe Jao Minga i najboljeg australijskog tima „Sidnej Kingsa".