•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI15/2
2Crvena zvezda mts14/3
3Cedevita13/4
4Mornar10/7
5Partizan NIS9/8
6FMP8/9
7Zadar8/9
8Igokea6/11
9Cibona6/11
10Mega Bemaks5/12
11Petrol Olimpija5/12
12MZT Skopje Aerodrom3/14






VESTI

12.01.2017 /

Rekorder Radonjić: ''Nastavljamo po sličnom principu''

Trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić vodio je crveno-bele po 276. put i na taj način postao rekorder po broju mečeva na klupi Zvezde. Proslava je bila najbolja moguća jer su njegovi izabranici savladali Fenerbahče.
Trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić vodio je ekipu po rekordni 276. put i na taj način postao trener sa najviše mečeva na klupi crveno-belih. Proslava nije bila zakazana, ali je smišljeno, uz fantastičan plan i veliku borbenost sprovedena u delo. Izabranici trenera Radonjića savladali su u neverovatnom meču Fenerbahče rezultatom 75:73, napravili još jedan podvig i na najbolji način podarili treneru najlepši poklon za rekord vredan divljenja. 

Dejan Radonjić: 

"Svakako težak mec. Svih 40 minuta vrlo zahtevan. U prvom delu neki momenti koji su nam bili bitni, njih smo kontrolisali - skok, izgubljene lopte, međutim imali smo problem u tranzicionoj odbrani. U momentima kada su igrači ostajali sami i pogađali za tri, u prvom delu Fener je imao sedam pogođenih trojki, u nastavku bolja odbrana, ušli smo u neizvesnu završnicu, izgledalo je da je prednost iz treće četvrtine dovoljno velika u ovakvim utakmicama. Međutim, ušli smo u neizvesnu završnicu, branili zadnji napad i uspeli da dođemo do devete pobede u Evroligi. 

Potrebno je da nastavimo po sličnom principu, spremamo se za sledeći meč i te neke analize koje stižu sa strane, razumem ih, ali moje mišljenje je drugačije i zna se šta su prioriteti i kako ćemo se ponašati. Ćestitke igracima na dobroj igri, pogotovu posle meča sa Megom gde je potrošnja bila veća, ali uspeli smo da se spremimo za dva dana za meč sa Fenerbahčeom i kao nagrada stigla je pobeda.

Odigrali smo u dva dana izuzetne završnice i trebalo bi da danas budemo zadovoljni s obzirom na raspored i protivnika koga smo savladali. Siguran sam da se svi slažete da je tim bio dobar. Nije to samo da ja razmišljam tako, ne, tim funckioniše dobro i ja sam radostan zbog toga. Ne smeta mi što neko igra slabije ili bolje, trebaju nam svi, treba nam podrška. To što neko igra slabije ne znači da je nedovoljno bitan za tim.

Što se tiče igrača mislim da stojimo dobro, nadam se da neće biti promena i oscilacija. Sasvim prirodno je da navijači razmišljaju pozitivno i da se pobedama podiže želja, a ostali bi mogli realnije da sagledavaju. Kako nas gleda Evropa čitava, trudimo se da budemo dobri i da damo sve od sebe. Šta ključa neka ključa, ima još 50 susreta. Neko će reci da je realno pobediti Panatinaikos u Beogradu, a mi moramo ponovo vrhunski da odigramo kako bi pobedili tu utakmicu.

Smatram da Fenerbahce ima šanse u svemu, najboljeg  trenera u Evropi imaju, tim je ostao što je bitno i mislim da mogu da idu do kraja. Realno je da su jedan od timova u krugu koji će se boriti za prvaka.

Smatram da smo niz utakmica odigrali znatno bolje nego ranije i u tom sklopu ide i ovaj meč danas. To su mečevi koje moramo da odigrama bolje uz više koncentracije, želje, borbe, pameti, kako bi se došlo do pobede."