•  
    CZV   ULM
    - : -
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    MON   CZV
    - : -
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   AND
    - : -
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Ratiopharm ULM
02. Oktobar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts0/0
2Cibona0/0
3Mega Bemax0/0
4Igokea0/0
5Cedevita0/0
6Partizan0/0
7FMP0/0
8Budućnost0/0
9Krka0/0
10Olimpija0/0
11Zadar0/0
12Mornar0/0






VESTI

18.10.2017 /

Ročesti o prvom susretu sa Zvezdinim navijačima (VIDEO)

U kratkom intervjuu za zvanični youtube kanal KK Crvena zvezda mts, plejmejker Tejlor Ročesti prisetio se svog prvog susreta sa Zvezdinim navijačima i istakao da je srećan što su konačno na istoj strani.
Tejlor Ročesti iza sebe ima veoma bogatu karijeru. Godinama unazad sa velikim uspesima je nastupao u Evroligi i bio najbolji strelac najelitnijeg evropskog takmičenja u dresu Nižnjeg iz Novgoroda. Baš tada, morao je da igra i protiv Crvene zvezde mts. Meč je završio sa 14 poena i sedam asistencija u pobedi svoje ekipe rezultatom 78:74. Ročesti se u kratkom intervjuu za zvanični youtube kanal KK Crvena zvezda mts prisetio te utakmice i svog prvog susreta sa navijačima Zvezde: