•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Maccabi Fox Tel Aviv
VS
KK Crvena zvezda
18. Januar 2018.
21:00
1Budućnost VOLI14/2
2CedevitaCrvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






VESTI

23.04.2015 /

Sa nama se može sve što se poželi (VIDEO)

Ovo je, između ostalog, poručio navijačima Čarls Dženkins u veoma zanimljivom intervjuu koji je napravio kreativni tim Crvene zvezde Telekom.

Kreativni tim Crvene zvezde Telekom je tokom Evroliginog dana za medije napravio pregršt zanimljivog materijala. Mali deo svega toga ste već bili u prilici da vidite na društvenim mrežama KK Crvena zvezda Telekom, a još mnogo atraktivnih intervjua ćemo vam prezentovati u narednim danima.

Prvi u nizu je intervju sa Čarlsom Dženkinsom. Zvezdin bek je po običaju bio vrlo inspirativan, a tokom razgovara se i sjajno zabavljao. Da će priča biti više nego interesantna dokaz smo dobili već nakon prvog, uobičajenog pitanja: „Kako si?". Čarls je dao potpuno neočekivan odgovor. I to na srpskom i sve nas nasmejao do suza.

Dženkins je govorio o novom Zvezdinom timu, odličnoj saradnji koju ima sa trenerom Radonjićem, a najviše je pričao o Markusu Vilijamsu sa kojim se veoma brzo sprijateljio. Šale su sastavni deo njihovog druženja o čemu je posvedočio i Dženkins:

- Markus uopšte nema ličnost, dosadan je i stalno je na telefonu – kratko je zastao Čarls posle šale na račun Vilijamsa i uz prepoznatljiv osmeh i u ozbiljnijem tonu dodao.

- On je kul, sa Zapadne je obale, sličan je Demarkusu. Znao sam dosta o njemu pre nego što je došao u Zvezdu, gledao sam ga još u srednjoj školi gde je imao sjajne utakmice.

Zaista je dobar i zanimljiv momak, imamo mnogo zajedničkih interesovanja van terena, kao što su na primer patike.

Čarls je na duhovit način prokomentarisao i Vilijamsove tetovaže:

- Znate, postoje luksuzni automobili i na njima nema nikakvih nalepnica. Volim da mu kažem da sam ja luksuzni auto, a on je jedan od onih starih automobila prepunih nalepnica.

Čarls je na kraju intervjua imao jasnu jasnu poruku za sve navijače Crvene zvezde:

- Sa nama se može sve što se poželi - i to na čistom srpskom jeziku i time je poslao najbolju moguću pozivnicu za dolazak na meč prvog kola D grupe Evrolige protiv Galatasaraja u četvrtak 16. oktobra od 20 sati i 45 minuta u Kombank areni.

Kompletan intervju sa čarlsom Dženkinsom možete pogledati OVDE ili u galeriji ispod teksta.