•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    - : -
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Nov 3, Sat 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    - : -
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Igokea
20. Oktobar 2018.
21:00
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax3/0
3Petrol Olimpija2/1
4Budućnost VOLI2/1
5Partizan NIS2/1
6FMP2/1
7Cedevita
1/2
8Igokea1/2
9Mornar1/2
10Krka1/2
11Cibona0/3
12Zadar0/3






VESTI

19.04.2016 /

Saopštenje KK Crvena zvezda Telekom

KK Crvena zvezda Telekom najoštrije osuđuje nerazuman i neodgovoran potez jednog pojedinca, koji je bacio senku na spektakl u “Kombank Areni” i pogodio plastičnom čašom sa vodom, reprezentativca Srbije, košarkaša CSKA i velikog simpatizera Crvene zvezde Miloša Teodosića.
KK Crvena zvezda Telekom tokom cele sezone ukazuje na veliki problem neodgovornih pojedinaca "navijača” koji su ubacivanjem raznih predmeta u teren, koštali klub više desetina hiljada evra i uslovnom suspenzijom parketa u Beogradu.

Predsednik kluba Nebojša Čović odmah nakon incidenta koji se dogodio po završetku utakmice, izvinio se ispred svlačionice u ime KK Crvena zvezda u vrlo srdačnom razgovoru Milošu Teodosiću, koji ničim nije zaslužio ovakav "tretman” neodgovornih pojedinaca u "Kombank Areni”.

Davor Ristović, direktor KK Crvena zvezda Telekom: „Žao mi je što je senku na izvanrednu sezonu u Evroligi, i veliki uspeh našeg kluba, bacio neko ko ne želi dobro KK Crvena zvezda. Već smo platili ogromne kazne Evroligi, a platićemo još, jer je delegat tog takmičena, u svoju beležnicu upisao tri bačena upaljača na parket, što automatski znači i novu kaznu! Posebno mi je žao što je jedan Miloš Teodosić doživeo ovakvu neprijatnost u Kombank Areni, ali mi je drago da se izdigao iznad neprijatne situacije, i prihvatio izvinjenje našeg kluba, čiji je deklarisani navijač"

KK Crvena zvezda Telekom