•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI15/2
2Crvena zvezda mts14/3
3Cedevita13/4
4Mornar10/7
5Partizan NIS9/8
6FMP8/9
7Zadar8/9
8Igokea6/11
9Cibona6/11
10Mega Bemaks5/12
11Petrol Olimpija5/12
12MZT Skopje Aerodrom3/14






VESTI

12.10.2017 /

Sezonske karte u prodaji još samo tri dana

KK Crvena zvezda mts prodavaće godišnje ulaznice za sezonu 2017/2018 još samo tri dana. Ovo je poslednja prilika za sve zainteresovane da obezbede sezonsku kartu koja omogućava ulaz na sve utakmice crveno-belih u kojima će biti domaćini.
KK Crvena zvezda mts započeo je sezonu na najbolji mogući način. Tri prve utakmice, dve na domaćem terenu i tri pobede. Crveno-beli nastavljaju sa velikim izazovima, a za ostvarenje ciljeva potrebna je i vaša pomoć. 

Zvezdaši, prodaja godišnjih ulaznica za sezonu 2017/2018 obavljaće se još samo tri dana (do 15. oktobra). Prodajna mesta su dobro poznata – Mali Kalemegdan i poslovnica Eventima u TC ’’Ušće’’.  Radno vreme oba prodajna mesta je svakog radnog dana od 12 časova do 20, kao i subotom od 10 do 18 sati.

Još jednom vas podsećamo na privilegije koje ostvarujete kupovinom sezonskih karata:
Svaki novi kupac sezonske ulaznice KK Crvena zvezda na poklon dobija i člansku kartu "ZVEZDAŠ" čija je vrednost u slobodnoj prodaji od 300 do 900 RSD u zavisnosti od starosne kategorije (Zvezdaš junior, Zvezdaš student, Zvezdaš veteran i Zvezdaš). Takođe, aktuelni vlasnici članske karte ZVEZDAŠ, kupovinom nove sezonske karte automatski besplatno produžavaju svoje članstvo u klubu.


I ove sezone je organizovana tradicionalna "tiket liga”, a prvih sto takmičara će biti nagrađeni od strane kluba i sponzora po završetku Super lige Srbije, kada se obračunaju svi poeni.
Godišnje ulaznice za sezonu 2017/2018 će osim gotovinom mogu da se kupe platnim karticama, a za vlasnike kreditnih kartica Komercijalne Banke i Banke Inteza omogućena  je kupovina na tri ili šest mesečnih rata.

Takođe, svi vlasnici sezonskih karata za sezonu 2016/2017 ostvaruju pravo popusta od 1.000 dinara. Cene u prodaji su sledeće:

TRIBINE A, B, C i D, - 21.000 dinara
PARTER B i PARTER 4, - 34.000 dinara
PLAVA LOŽA, - 60.000 dinara
BELA LOŽA, - 47.000 dinara
LOŽA, - 73.000 dinara
COURT SEAT - 268.000 dinara
COURT SEAT (2.red) – 203.000 dinara

Pored svih navedenih privilegija nikako ne treba zanemariti činjenicu da će KK Crvena zvezda mts najveći broj utakmica u prvom delu sezone igrati u dvorani ’’Aleksandar Nikolić’’. Nekadašnja dvorana ’’Pionir’’ je često bila premala za sve koji su želeli da budu deo Zvezdinih evroligaških spektakla. Jedina garancija da ćete uvek pronaći ulaznicu za Zvezdine utakmice je upravo sezonska karta.

Lopta je tvoja, izađi na teren!