•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Baskonia Vitoria
23. Novembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

12.10.2017 /

Sezonske karte u prodaji još samo tri dana

KK Crvena zvezda mts prodavaće godišnje ulaznice za sezonu 2017/2018 još samo tri dana. Ovo je poslednja prilika za sve zainteresovane da obezbede sezonsku kartu koja omogućava ulaz na sve utakmice crveno-belih u kojima će biti domaćini.
KK Crvena zvezda mts započeo je sezonu na najbolji mogući način. Tri prve utakmice, dve na domaćem terenu i tri pobede. Crveno-beli nastavljaju sa velikim izazovima, a za ostvarenje ciljeva potrebna je i vaša pomoć. 

Zvezdaši, prodaja godišnjih ulaznica za sezonu 2017/2018 obavljaće se još samo tri dana (do 15. oktobra). Prodajna mesta su dobro poznata – Mali Kalemegdan i poslovnica Eventima u TC ’’Ušće’’.  Radno vreme oba prodajna mesta je svakog radnog dana od 12 časova do 20, kao i subotom od 10 do 18 sati.

Još jednom vas podsećamo na privilegije koje ostvarujete kupovinom sezonskih karata:
Svaki novi kupac sezonske ulaznice KK Crvena zvezda na poklon dobija i člansku kartu "ZVEZDAŠ" čija je vrednost u slobodnoj prodaji od 300 do 900 RSD u zavisnosti od starosne kategorije (Zvezdaš junior, Zvezdaš student, Zvezdaš veteran i Zvezdaš). Takođe, aktuelni vlasnici članske karte ZVEZDAŠ, kupovinom nove sezonske karte automatski besplatno produžavaju svoje članstvo u klubu.


I ove sezone je organizovana tradicionalna "tiket liga”, a prvih sto takmičara će biti nagrađeni od strane kluba i sponzora po završetku Super lige Srbije, kada se obračunaju svi poeni.
Godišnje ulaznice za sezonu 2017/2018 će osim gotovinom mogu da se kupe platnim karticama, a za vlasnike kreditnih kartica Komercijalne Banke i Banke Inteza omogućena  je kupovina na tri ili šest mesečnih rata.

Takođe, svi vlasnici sezonskih karata za sezonu 2016/2017 ostvaruju pravo popusta od 1.000 dinara. Cene u prodaji su sledeće:

TRIBINE A, B, C i D, - 21.000 dinara
PARTER B i PARTER 4, - 34.000 dinara
PLAVA LOŽA, - 60.000 dinara
BELA LOŽA, - 47.000 dinara
LOŽA, - 73.000 dinara
COURT SEAT - 268.000 dinara
COURT SEAT (2.red) – 203.000 dinara

Pored svih navedenih privilegija nikako ne treba zanemariti činjenicu da će KK Crvena zvezda mts najveći broj utakmica u prvom delu sezone igrati u dvorani ’’Aleksandar Nikolić’’. Nekadašnja dvorana ’’Pionir’’ je često bila premala za sve koji su želeli da budu deo Zvezdinih evroligaških spektakla. Jedina garancija da ćete uvek pronaći ulaznicu za Zvezdine utakmice je upravo sezonska karta.

Lopta je tvoja, izađi na teren!