•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    106 : 101
    Mar 30, Sat 13.21
  •  
    PAR   CZV
    70 : 67
    Apr 1, Mon 09.31
  •  
    CZV   BUD
    91 : 72
    Apr 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    107 : 69
    Apr 14, Sun 19.00
  •  
    BUD   CZV
    80 : 72
    Apr 17, Wed 19.00
  •  
    BUD   CZV
    84 : 80
    Apr 19, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    97 : 54
    Apr 22, Mon 19.00
  •  
    CZV   DUN
    101 : 60
    Apr 27, Sat 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    68 : 82
    May 1, Wed 19.00
  •  
    CZV   FMP
    82 : 65
    May 4, Sat 17.00
  •  
    CZV   BGD
    82 : 50
    May 8, Wed 19.00
  •  
    BOR   CZV
    67 : 77
    May 11, Sat 20.00
  •  
    DUN   CZV
    65 : 91
    May 15, Wed 20.00
  •  
    CZV   ZLA
    83 : 57
    May 18, Sat 17.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

31.05.2017 /

Sezonske ulaznice 2017/2018 - krećemo!

KK Crvena zvezda mts objavljuje cene sezonskih ulaznica u pretprodaji i prodaji. Pretprodaja počinje 5.juna 2017.godine i traje do 30.juna.

Pretprodaja sezonskih ulaznica KK Crvena zvezda mts za takmičarsku sezonu 2017-2018, zvanično će početi 5.juna u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu i trajaće do 30.juna 2017.godine.

Pretprodaja sezonskih ulaznica obavljaće se svakog radnog dana od 12-20 časova, i subotom od 10-18 časova.

Kao i prethodnih godina, u prvih 6 dana isključivo u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu, pravo preče kupovine imaće vlasnici sezonskih ulaznica iz prethodne sezone, a najbrži kupci će u odnosu na regularne septembarske cene, moći da kupe svoju sezonsku ulaznicu po znatno nižim i povoljnijim cenama. Od ponedeljka, 12.juna pretprodaja sezonskih ulaznica za partere (parter B i parter 4) i tribine (A,B,C i D), vršiće se i u TC "Ušće” (prodajno mesto Eventima).

Ovoga puta u ponudi će se naći ulaznice za ove sektore i po sledećim cenama u pretprodaji:

TRIBINE A, B, C i D, - 16.000 dinara
PARTER B i PARTER 4, - 26.000 dinara
PLAVA LOŽA, - 46.000 dinara
BELA LOŽA, 36.000 dinara
LOŽA, - 56.000 dinara
COURT SEAT - 206.000 dinara
COURT SEAT (2.red) – 156.000 dinara

Za iste sektore, sezonske ulaznice u septembru će se u regularnoj prodaji, prodavati po ovim cenama:

TRIBINE A, B, C i D, - 21.000
PARTER B i PARTER 4, - 34.000
PLAVA LOŽA, - 60.000 dinara
BELA LOŽA, - 47.000 dinara
LOŽA, - 73.000 dinara
COURT SEAT - 268.000 dinara
COURT SEAT (2.red) – 203.000

Svi vlasnici sezonskih ulaznica iz sezone 2016/2017 imaju popust od 1000 dinara na cene sezonskih ulaznica za nastupajuću sezonu.

Takođe, svaki novi kupac sezonske ulaznice KK Crvena zvezda na poklon dobija i člansku kartu "ZVEZDAŠ" čija je vrednost u slobodnoj prodaji od 300 do 900 RSD u zavisnosti od starosne kategorije (Zvezdaš junior, Zvezdaš student, Zvezdaš veteran i Zvezdaš). Takođe, aktuelni vlasnici članske karte ZVEZDAŠ, kupovinom nove sezonske karte automatski besplatno produžavaju svoje članstvo u klubu.

I ove sezone je organizovana tradicionalna "tiket liga”, a prvih sto takmičara će biti nagrađeni od strane kluba i sponzora po završetku Super lige Srbije, kada se obračunaju svi poeni.

Godišnje ulaznice za sezonu 2017/2018 će osim gotovinom moći da se kupe platnim karticama, a za vlasnike kreditnih kartica KOMERCIJALNE BANKE i BANKE INTEZA biće omogućena kupovina na tri ili šest mesečnih rata.

Prodajna mesta :
KK Crvena zvezda mts Mali Kalemegdan 2 (od 05.06.2017-30.06.2017)
ponedeljak – petak od 12.00 – 20.00 časova
subota 10.00 - 18.00 časova

TC "UŠĆE” (prodajno mesto EVENTIM od 12.06.2017-30.06.2017)
ponedeljak – petak od 12.00 – 20.00 časova
subota 10.00 - 18.00 časova

Kupovina sezonskih karata je omogućena i online preko web sajta www.eventim.rs .

VAŽNE NAPOMENE:

* Sezonska ulaznica ne važi za utakmice F4 Evrolige koji će se u maju 2018. godine održati u Beogradu, jer su koorganizatori tog događaja grad Beograd i Evroliga.

*Sezonske ulaznice za sezonu 2017/2018 važiće za sledeća takmičenja:

-Evroliga (regularni deo i play off)

-ABA liga (regularni deo i play off)

-Super liga Srbije (regularni deo i play off)

KK Crvena zvezda mts