•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Baskonia Vitoria
23. Novembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

31.05.2017 /

Sezonske ulaznice 2017/2018 - krećemo!

KK Crvena zvezda mts objavljuje cene sezonskih ulaznica u pretprodaji i prodaji. Pretprodaja počinje 5.juna 2017.godine i traje do 30.juna.

Pretprodaja sezonskih ulaznica KK Crvena zvezda mts za takmičarsku sezonu 2017-2018, zvanično će početi 5.juna u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu i trajaće do 30.juna 2017.godine.

Pretprodaja sezonskih ulaznica obavljaće se svakog radnog dana od 12-20 časova, i subotom od 10-18 časova.

Kao i prethodnih godina, u prvih 6 dana isključivo u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu, pravo preče kupovine imaće vlasnici sezonskih ulaznica iz prethodne sezone, a najbrži kupci će u odnosu na regularne septembarske cene, moći da kupe svoju sezonsku ulaznicu po znatno nižim i povoljnijim cenama. Od ponedeljka, 12.juna pretprodaja sezonskih ulaznica za partere (parter B i parter 4) i tribine (A,B,C i D), vršiće se i u TC "Ušće” (prodajno mesto Eventima).

Ovoga puta u ponudi će se naći ulaznice za ove sektore i po sledećim cenama u pretprodaji:

TRIBINE A, B, C i D, - 16.000 dinara
PARTER B i PARTER 4, - 26.000 dinara
PLAVA LOŽA, - 46.000 dinara
BELA LOŽA, 36.000 dinara
LOŽA, - 56.000 dinara
COURT SEAT - 206.000 dinara
COURT SEAT (2.red) – 156.000 dinara

Za iste sektore, sezonske ulaznice u septembru će se u regularnoj prodaji, prodavati po ovim cenama:

TRIBINE A, B, C i D, - 21.000
PARTER B i PARTER 4, - 34.000
PLAVA LOŽA, - 60.000 dinara
BELA LOŽA, - 47.000 dinara
LOŽA, - 73.000 dinara
COURT SEAT - 268.000 dinara
COURT SEAT (2.red) – 203.000

Svi vlasnici sezonskih ulaznica iz sezone 2016/2017 imaju popust od 1000 dinara na cene sezonskih ulaznica za nastupajuću sezonu.

Takođe, svaki novi kupac sezonske ulaznice KK Crvena zvezda na poklon dobija i člansku kartu "ZVEZDAŠ" čija je vrednost u slobodnoj prodaji od 300 do 900 RSD u zavisnosti od starosne kategorije (Zvezdaš junior, Zvezdaš student, Zvezdaš veteran i Zvezdaš). Takođe, aktuelni vlasnici članske karte ZVEZDAŠ, kupovinom nove sezonske karte automatski besplatno produžavaju svoje članstvo u klubu.

I ove sezone je organizovana tradicionalna "tiket liga”, a prvih sto takmičara će biti nagrađeni od strane kluba i sponzora po završetku Super lige Srbije, kada se obračunaju svi poeni.

Godišnje ulaznice za sezonu 2017/2018 će osim gotovinom moći da se kupe platnim karticama, a za vlasnike kreditnih kartica KOMERCIJALNE BANKE i BANKE INTEZA biće omogućena kupovina na tri ili šest mesečnih rata.

Prodajna mesta :
KK Crvena zvezda mts Mali Kalemegdan 2 (od 05.06.2017-30.06.2017)
ponedeljak – petak od 12.00 – 20.00 časova
subota 10.00 - 18.00 časova

TC "UŠĆE” (prodajno mesto EVENTIM od 12.06.2017-30.06.2017)
ponedeljak – petak od 12.00 – 20.00 časova
subota 10.00 - 18.00 časova

Kupovina sezonskih karata je omogućena i online preko web sajta www.eventim.rs .

VAŽNE NAPOMENE:

* Sezonska ulaznica ne važi za utakmice F4 Evrolige koji će se u maju 2018. godine održati u Beogradu, jer su koorganizatori tog događaja grad Beograd i Evroliga.

*Sezonske ulaznice za sezonu 2017/2018 važiće za sledeća takmičenja:

-Evroliga (regularni deo i play off)

-ABA liga (regularni deo i play off)

-Super liga Srbije (regularni deo i play off)

KK Crvena zvezda mts