•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

08.04.2016 /

Termini odigravanja Top 8 faze

Košarkaši Crvene zvezde Telekom već u utorak započinju četvrtfinalne mečeve u Moskvi protiv CSKA
Srpski šampion napravio je izuzetan podvig plasmanom među 8 najboljih evropskih timova, a poslednji korak pred Fajnal for u Berlinu biće, čini se, i najteži.

Na megdan četi Dejana Radonjića izlazi gigant evropske košarke, ekipa koja je među najvećim favoritima za osvajanje ovosezonske Evrolige, moskovski CSKA. 

Ekipa koju predvodi Dimitris Itudis na prvom mestu okončala je Top 16 fazu, a prvi igrači ruskog tima su svakako Miloš Teodosić i bivši član San Antonio Sparsa, Nando De Kolo. 

Crveno-belima preostaje da se nakon meča sa Cedevitom koji je večeras na programu od 19h, dobro spreme i pokušaju da hrabrom i taktičkom igrom pokušaju da savladaju Moskovljane.

Prva dva susreta igraju se u utorak 12. aprila i četvrtak 14. aprila u "Megasport areni" u Moskvi, oba sa početkom od 20h po lokalnom, odnosno 19h po našem vremenu.

Nakon prva dva meča u Rusiji, serija se seli u Beograd u ponedeljak 18. aprila sa početkom od 20:45h i sredu od 20h po našem vremenu. Ukoliko posle tih mečeva bude nerešeno, peta utakmica će se igrati u Moskvi 26. aprila.