•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    - : -
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Nov 3, Sat 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    - : -
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Igokea
20. Oktobar 2018.
21:00
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax3/0
3Petrol Olimpija2/1
4Budućnost VOLI2/1
5Partizan NIS2/1
6FMP2/1
7Cedevita
1/2
8Igokea1/2
9Mornar1/2
10Krka1/2
11Cibona0/3
12Zadar0/3






Ticketing

  

U ponedeljak 03. septembra 2018. godine, počela je prodaja sezonskih ulaznica za novu sezonu.

Najvažnija olakšica osim vrlo povoljne cene, je i popust od 1000 dinara, koji će za razliku od prethodne sezone, biti obezbedjen samo za nosioce članske karte KK CZ.

Klub podseća, da svi koji do sada nisu izvadili člansku kartu, moćiće bez mnogo muke to da urade u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu, pre nego što kupe novu sezonsku kartu i to potpuno besplatno!. Takođe,  tu pogodnost mogu ostvariti I osnovne "Zvezdaš” kartice i kartice višeg nivoa (bronzana, srebrna, zlatna, platinasta i dijamantska) koje su pojedinci obezbedili kroz donacije svom kubu. Svi vlasnici "Zvezdaš” kartica će biti u mogućnosti da na  Malom Kalemegdanu personalizuju svoje članske kartice!

Procedura je vrlo jednostavna, uz par jednostavnih koraka i unos osnovnih ličnih podataka kupca, dobijate Vašu člansku kartu KK Crvena zvezda.

SEZONSKE ULAZNICE

Klub još jednom podseća na cene svih sezonskih ulaznica sa i bez popusta za sezonu 2018-2019.

*CENA SA POPUSTOM ZA VLASNIKE ČLANSKE KARTE
PUNA CENA SEZONSKE KARTE 2018/19

TRIBINA A,B,C I D:                                   *8.000,00  - 9.000,00 RSD.
PARTER B I PARTER 4:                              *15.000,00 - 16.000,00
VIP LOŽA :                                                  *45.000,00 i  46.000,00
PLAVA LOŽA:                                             *32.000,00 i  33.000,00
BELA LOŽA:                                               *25.000,00 i 26.000,00
VIP GALERIJA:                                          *100.000,00 i 101.000,00
POČASNO MESTO BOČNO I RED:         *80.000,00 i 81.000,00
POČASNO MESTO BOČNO ZVEZDAŠ: *100.000,00 i 101.000,00
POČASNO MESTO BOČNO II RED:        *65.000,00 i 66.000,00
POČASNO MESTO BOČNO III RED:       *50.000,00 i 51.000,00
POČASNO MESTO I RED:                         *120.000,00 i 121.000,00
POČASNO MESTO II RED:                        *80.000,00 i 81.000,00 RSD

PRODAJNA MESTA: 

KK Crvena zvezda mts Mali Kalemegdan 2 (od 03.09.2018 - 15.10.2018)
ponedeljak – petak od 10.00 – 18.00 časova
subota 12.00 - 18.00 časova

Kupovina sezonskih karata je omogućena i online preko web sajta www.eventim.rs

QR KOD

Specijalan QR kod Vas vodi na stranicu sa detaljima o: 

  1. Svim pogodnostima koje ste dobili kao vlasnik godišnje karte Vašeg kluba
  2. Svim specijalnim akcijama koje ćemo za Vas osmisliti u toku sezone
  3. Svim korisnim informacijama vezanim za odlaske na utakmice
  4. Vašem stanju na tabeli Crvena zvezda Tiket lige i nagradama koje možete da osvojite
  5. Vašem mestu u dvoranama, odnosno načinu na koje su povezane Kombank arena i hala Pionir

VAŽNE NAPOMENE:

* Sezonske ulaznice za sezonu 2018/2019 važiće za sledeća takmičenja:

- Evrokup (regularni deo i play off)

- ABA liga (regularni deo i play off)

- Super liga Srbije (regularni deo i play off)