•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Baskonia Vitoria
23. Novembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






Ticketing

  

SEZONSKE ULAZNICE

Prodaja sezonskih ulaznica KK Crvena zvezda mts za takmičarsku sezonu 2017-2018, zvanično je počela 25. septembra 2017. godine u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu i trajaće do 15 .oktobra 2017.godine.

Prodaja sezonskih ulaznica obavlja se svakog radnog dana od 12-20 časova, i subotom od 10-18 časova.

Takođe, prodaja sezonskih ulaznica vrši se  i u TC "Ušće” (prodajno mesto Eventima) gde je moguće kupiti godišnje karte za partere (parter B i parter 4) i tribine (A,B,C i D).

CENE U PRODAJI

Ovoga puta u ponudi se nalaze ulaznice za ove sektore i po sledećim cenama :


TRIBINE A, B, C i D, - 21.000 dinara
PARTER B i PARTER 4, - 34.000 dinara
PLAVA LOŽA, - 60.000 dinara
BELA LOŽA, - 47.000 dinara
LOŽA, - 73.000 dinara
COURT SEAT - 268.000 dinara
COURT SEAT (2.red) – 203.000 dinara


Svi vlasnici sezonskih ulaznica iz sezone 2016/2017 imaju popust od 1000 dinara na cene sezonskih ulaznica za nastupajuću sezonu.

Takođe, svaki novi kupac sezonske ulaznice KK Crvena zvezda na poklon dobija i člansku kartu "ZVEZDAŠ" čija je vrednost u slobodnoj prodaji od 300 do 900 RSD u zavisnosti od starosne kategorije (Zvezdaš junior, Zvezdaš student, Zvezdaš veteran i Zvezdaš). Takođe, aktuelni vlasnici članske karte ZVEZDAŠ, kupovinom nove sezonske karte automatski besplatno produžavaju svoje članstvo u klubu.

I ove sezone je organizovana tradicionalna "tiket liga”, a prvih sto takmičara će biti nagrađeni od strane kluba i sponzora po završetku Super lige Srbije, kada se obračunaju svi poeni.

Godišnje ulaznice za sezonu 2017/2018 će osim gotovinom mogu da se kupe platnim karticama, a za vlasnike kreditnih kartica KOMERCIJALNE BANKE i BANKE INTEZA omogućena  je kupovina na tri ili šest mesečnih rata.


Prodajna mesta :


KK Crvena zvezda mts Mali Kalemegdan 2 (od 25.09.2017 - 15.10.2017)
ponedeljak – petak od 12.00 – 20.00 časova
subota 10.00 - 18.00 časova

TC "UŠĆE” (prodajno mesto EVENTIM od 25.09.2017 - 15.10.2017)
ponedeljak – petak od 12.00 – 20.00 časova
subota 10.00 - 18.00 časova

Kupovina sezonskih karata je omogućena i online preko web sajta www.eventim.rs

QR KOD


Specijalan QR kod Vas vodi na stranicu sa detaljima o: 

  1. Svim pogodnostima koje ste dobili kao vlasnik godišnje karte Vašeg kluba
  2. Svim specijalnim akcijama koje ćemo za Vas osmisliti u toku sezone
  3. Svim korisnim informacijama vezanim za odlaske na utakmice
  4. Vašem stanju na tabeli Crvena zvezda Tiket lige i nagradama koje možete da osvojite
  5. Vašem mestu u dvoranama, odnosno načinu na koje su povezane Kombank arena i hala Pionir

VAŽNE NAPOMENE:


* Sezonska ulaznica ne važi za utakmice F4 Evrolige koji će se u maju 2018. godine održati u Beogradu, jer su koorganizatori tog događaja grad Beograd i Evroliga.

* Sezonske ulaznice za sezonu 2017/2018 važiće za sledeća takmičenja:

- Evroliga (regularni deo i play off)

- ABA liga (regularni deo i play off)

- Super liga Srbije (regularni deo i play off)