Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






Ticketing

  

Vremena za gubljenje nema, prodaja sezonskih ulaznica KK Crvena zvezda mts za takmičarsku sezonu 2019/2020 počela je od ponedeljka 02.09.2019. godine!

Nakon izuzetno uspešne pretprodaje koja je tokom leta donela izuzetan odziv Zvezdaša, vreme je za nastavak kampanje u sezoni jubileja 75 godina postojanja kluba. Zato je simbolika kampanje očigledna i vrlo jasna - Zidine Malog Kalemegdana, naše tvrđave i jubilej kluba, 75 godina postojanja naše Crvene zvezde! 

Tokom 75 godina bogate istorije Crvene zvezde, ciglu po ciglu, stvarali smo našu tvrđavu, koja je i jedinstven košarkaški prostor u svetu. 

Zato se klub potrudio da u sezoni jubileja oformi jak i kvalitetan sastav koji će se boriti u više takmičenja za najviše ciljeve – a Zvezdaši su to prepoznali i fantastičnim odzivom u kupovini sezonskih ulaznica u pretprodaji. 

KK Crvena zvezda cenama ulaznica u prodaji, posebno paketa Evroliga Nivo 400 koji košta samo 5000 dinara za 15 mečeva u "Štark Areni” (330 dinara po utakmici) želi da omogući svima da bodre svoj klub iz najveće hale na Balkanu, ali i da naprave ambijent koji niko nema u Evroligi i po čemu je Crvena zvezda jedinstvena u ovom takmičenju!

Zato je vreme je da krenemo u nove pobede i nastavimo da ispisujemo istoriju koja je ugrađena u zidove i cigle naše kuće na Malom Kalemegdanu.  

Crvena zvezda će odigrati u novoj sezoni preko 40 utakmica kao domaćin u dvoranama Štark Arena i Aleksandar Nikolić u tri takmičenja: Evroliga, ABA liga i KLS.
Dve dvorane u kojima će crveno-beli igrati mečeve u Beogradu sada će doneti optimalan komfor svima koji budu želeli da gledaju crveno-bele u Evroligi i ABA ligi, pošto se tokom leta renovira i dvorana "Aleksandar Nikolić” u kojoj će crveno-beli odigrati sve utakmice ABA I Superlige Srbije, ali i dve utakmice Evrolige (Barselona i Zenit). Takođe, nakon novih rekonstrukcija obe dvorane imaće I parking mesta za sve posetioce utakmica.

KK Crvena zvezda mts zato se potrudio da popularnim cenama omogući svima da dođu do svoje sezonske ulaznice i budu deo Zvezdine priče u sezoni 2019/2020, ali je uveo i nove ulaznice i "pakete” u svoju ponudu:


R.br.KATEGORIJA KARTECENA SEZONSKE KARTE 2019/20CENA SEZONSKE KARTE SA POPUSTOM ZA VLASNIKE SEZONSKIH KARATA 2018/19
1Tribine A, B, C, D15,00013,000
2Tribina D JUNIOR8,0008,000
3Parter B21,00019,000
4Parter 421,00019,000
5VIP Loža75,00070,000
6Plava loža53,00050,000
7Bela loža43,00040,000
8Počasno mesto I RED200,000190,000RASPRODATO!
9Počasno mesto II RED90,00080,000
10Počasno mesto BOČNO I RED130,000120,000RASPRODATO!
11Počasno mesto BOČNO II RED70,00060,000
12Počasno mesto BOČNO III RED60,00050,000
13Počasno mesto BOČNO- ZVEZDAŠ I RED130,000120,000
14VIP Loža PREMIUM170,000160,000NOVO!

PAKET KARATA EUROLEAGUE - ZA UTAKMICE U ARENI

R.br.KATEGORIJA KARTECENA SEZONSKE KARTE 2019/20
15LOŽA SEVER N200- ARENA21,000NOVO!
16TRIBINA N400 EUROLEAGUE5,000NOVO!
17SKYBOX (1 OSOBA) ARENA130,000NOVO!
18Počasno mesto - PREMIUM400,000NOVO!


Radno vreme prodajnog mesta na Kalemegdanu je radnim danima od 10-18h i subotom  od 10-16h.

 U PC Ušće prodavaće se samo paket karata Evrolige u Areni- LOŽA SEVER NIVO200 i TRIBINA NIVO 400.

Takođe, karte će moći da se kupe i online, ali samo određene i to: paketi karata Evrolige u Areni- LOŽA SEVER NIVO200 i TRIBINA NIVO 400, zatim sezonske karte za TRIBINU A i B, kao i za PARTER B i PARTER 4.

Kupovina na tri i šest rata biće kao i do sad omogućena svim vlasnicima kreditnih kartica Banka Intesa i Komercijalne banke.

Što se tiče skupljih,  VIP karata, sa velikim zadovoljstvom obaveštavamo da su sve karte na terenu za POČASNA MESTA u prvom i drugom redu rasprodate, te da su na raspolaganju samo POČASNA MESTA-BOČNO, III RED.

Zbog velikog interesovanja za ekskluzivna mesta u halama, od septembra je novitet nova sezonska karta- VIP LOŽA PREMIUM. Ovom  kartom kupac obezbeđuje mesto u Hali A. Nikolić u VIP loži, dok je u Areni smešten u SKYBOX. 

Takođe, u ponudi je i paket karata samo za utakmice Evrolige u Areni u SKYBOX-u.

Popusti važe za sve vlasnike sezonskih karata 2018/19 koji nisu uspeli da obnove svoju sezonsku u pretprodaji.

Prilikom kupovine kupac postaje član KK Crvena zvezda. Ukoliko je već član, potrebno je da ponese svoju člansku kartu. U suprotnom, automatski dobija i člansku kartu KK Crvena zvezda koju će mu biti izrađena i uručena u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu (bez obzira na prodajno mesto na kome je kupio sezonsku ulaznicu).

Takođe, kupac je u obavezi da priloži lične podatke za svaku kupljenu kartu, kao i JMBG broj, što nalaže novi Zakon o sportu i KK Crvena zvezda je u obavezi da dostavi te podate MUP Srbija, radi opštih uslova bezbednosti na sportskim događajima pa Vas klub moli za razumevanje po ovom pitanju.


ZVEZDAŠ JUNIOR

Posebnu poslasticu smo napravili za najmlađe! Ove sezone u ponudi se nalazi i sezonska karta za najmlađe- ZVEZDAŠ JUNIOR. Zvezdaš JUNIOR je sezonska karta za tribinu D, imaće posebnu povlašćenu cenu i paket zvezdinih artikala koji se dobija uz nju. Razlog zbog koga smo došli na ovu ideju je naša želja da na tribinama bude što više mladih Zvezdaša koji žele da prate svoj klub, ali po povoljnijoj ceni iz razloga što mladi ne mogu da priušte punu cenu i u isto vreme da pomognemo roditeljima koji žele da svoju decu vode sa sobom na utakmice.
Tribina D JUNIOR je namenjena mladima uzrasta od 7-15 godina. Prilikom kupovine, potrebno je priložiti document koji dokazuje godište (đačka knjižica, zdravstvstvena knjižica, pasoš…). Kartica će biti posebnog dizajna, potpuno drugačija od svih ostalih i učiniće naše omladince da se osečaju posebno i povlašćeno! Cena Tribine D ZVEZDAŠ JUNIOR će iznositi 6.000 RSD.

RASPORED SEDENJE U HALAMA - ALEKSANDAR NIKOLIĆ, ŠTARK ARENA

U ovom delu ćemo pokušati da objasnimo raspored sedenja po sektorima u halama iz razloga što svaki kupac mora da zna tačno koje mesto kupuje. Kao što je klub već objavio, KK Crvena zvezda planira da većinu svojih utakmica ove godine igra u Štark Areni, zbog toga ćemo sezonske karte  ove godine prodavati vodeći se mapom Arene. Sve sezonske karte su raspoređene na NIVOU 200, donjem prstenu. Ćoškovi (dijagonalni sektori) su kao i do sad rezervisani za TRIBINE A, B, C i D. Sektori iza koševa za PARTER B i PARTER 4. Sezonske karte za BELU, PLAVU i VIP LOŽU, ove sezone će biti smešteni na južnoj tribini arene i to u centralnom delu, neće biti sezonskih karata u delovima koji su loše pozicionirani! Šta to dalje znači, znači da ćete kupovinom sezonske karte osigurati najbolje mesto u Hali koje nećete moći da kupite kao dnevnu kartu.
Što se tiče Hale Aleksandar Nikolić, ona se renovira tokom leta. Biće većeg kapaciteta, još uzavrelije atmosfere! Pozicije sezonskih karata u toj hali ostaju iste, s razlikom što će se neki od sektora proširivati, ali to neće uticati na poziciju Vaše kupljene karte u odnosu na stari izgled Pionira.

Prilikom kupovine sezonske, kupac je u obavezi da priloži lične podatke, kao i JMBG broj od ove sezone, što nalaže novi Zakon o sportu i KK Crvena zvezda je u obavezi da dostavi te podate MUP Srbija radi opštih uslova bezbednosti na sportskim događajima pa Vas molimo za razumevanje.

Uživajte uz Crvenu zvezdu u sezoni jubileja, velikih utakmica koje nas čekaju u Evroligi i ABA ligi i Super Ligi. Klub podseća da kupovinom sezonske ulaznice, direktno pomažete funkcionisanju kluba i direktno učestvujete u uspesima crveno-belih.

Klub podseća da je u prodaji ograničen kontigent sezonskih ulaznica zbog velikog odziva i broja kupljenih karata u predsezonskoj kampanji.

Prodaja sezonskih ulaznica trajaće do 20.septembra ove godine.

Zajedno možemo do ciljeva koji su postavljeni i koji nas čekaju u sezoni 2019/2020!

KK Crvena zvezda mts