•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

Tiket liga


 CRVENA ZVEZDA TIKET LIGA


Jedno od iznenađenja koje smo spremili za Vas je specijalno takmičenje za sve vlasnike sezonskih ulaznica za sezonu 2015/2016. Ovo takmičenje je zamišljeno sa ciljem da se oni najverniji najviše nagrade za podršku, ali i da se podstakne što češći dolazak na utakmice, čime se na najbolji mogući način pomaže Crvenoj zvezdi. U Crvena zvezda Tiket ligi bodove ćete osvajati na sledeći način:

Za dolazak na utakmice protiv ekipa iz ranga 1 dobijaće se jedan, iz ranga 2 – dva, a iz ranga 3 – tri boda.

RANG 1
RANG 2
RANG 3
Svi protivnici iz Evrolige
Partizan, Cedevita, Cibona, Olimpija, Budućnost, Mega
Svi ostali protivnici sa kojima će se Crvena zvezda sastati u ABA ligi i Košarkaškoj ligi Srbije

Takođe, postoje i „kazne": posle tri propuštene utakmice gubi se jedan bod, posle 5 propuštenih dva boda, a posle 8 propuštenih gube se dodatne pogodnosti stečene kupovinom sezonske ulaznice.

Na kraju sezone najverniji navijači (oni sa najviše bodova u Crvena zvezda Tiket ligi) biće vredno nagrađeni, a nagradni fond će obezbediti KK Crvena zvezda Telekom sa njenim sponzorima. Isto tako, imaće i dodatnu privilegiju – pravo preče kupovine sezonskih ulaznica za sezonu 2016/2017!


# Barkod karte Broj poena Gate
1 5052359 47 Tribina C N200
2 7891626 47 Tribina A N200
3 2371734 47 BELA LOŽA
4 4886508 47 Tribina A N200
5 2250007 47 Tribina B N200
6 4468790 47 Tribina B N200
7 3237813 47 Tribina B N200
8 4413918 47 Tribina B N200
9 9349424 47 BELA LOŽA
10 2195224 47 Tribina A N200
11 9895655 47 Tribina C N200
12 4078244 47 PARTER B
13 2730425 47 Tribina B N200
14 7267269 47 Tribina A N200
15 2019425 47 Tribina C N200
16 5297905 47 BELA LOŽA
17 6298317 47 Tribina C N200
18 5762606 47 Tribina D N200
19 4331038 47 PLAVA LOŽA
20 9607901 47 PARTER 4
21 2837264 47 PARTER B
22 1309597 47 Tribina B N200
23 7168268 47 PLAVA LOŽA
24 4310393 47 Tribina A N200
25 9539951 47 Tribina A N200
26 5716947 47 Tribina B N200
27 2592245 47 BELA LOŽA
28 6965369 47 BELA LOŽA
29 5089147 47 Tribina B N200
30 6334946 47 Tribina C N200
31 9699509 47 Tribina C N200
32 8775184 47 COURT SEATS
33 9228073 47 Tribina A N200
34 8390435 47 BELA LOŽA
35 8859827 47 PARTER 4
36 5533542 47 Tribina B N200
37 4543812 47 Tribina C N200
38 7998489 47 Tribina A N200
39 5294874 47 BELA LOŽA
40 2921477 47 Tribina B N200
41 1388493 47 BELA LOŽA
42 8357848 47 Tribina B N200
43 5789334 47 Tribina C N200
44 9117518 47 Tribina A N200
45 3567251 47 Tribina A N200
46 4862336 47 Tribina D N200
47 9137520 47 Tribina C N200
48 6144227 47 PARTER B
49 7459407 47 Tribina A N200
50 4311860 47 Tribina C N200
51 2878256 47 PARTER B
52 9886302 47 Tribina A N200
53 6563559 47 Tribina A N200
54 3101363 47 Tribina D N200
55 6279577 47 PLAVA LOŽA
56 7014750 47 Tribina B N200
57 4725822 47
58 9957988 47 Tribina A N200
59 6166090 47 Tribina A N200
60 2005186 47 PLAVA LOŽA
61 3382477 47 Tribina B N200
62 7941338 47 Tribina B N200
63 2458747 47 Tribina B N200
64 8764064 47 PARTER B
65 8941773 47 Tribina C N200
66 3047510 47 LOŽA
67 8319880 47 COURT SEATS
68 9436939 47 Tribina C N200
69 4120219 47 PARTER B
70 9736895 47 Tribina D N200
71 4223602 47 PARTER B
72 7868917 47 Tribina B N200
73 6605088 47 Tribina C N200
74 6603442 47 Tribina D N200
75 8481158 47 Tribina B N200
76 8183678 47 Tribina A N200
77 4666822 47 Tribina A N200
78 3714984 47 Tribina A N200
79 1459289 47 Tribina A N200
80 3978362 47 Tribina A N200
81 1429633 47 Tribina B N200
82 3648680 47 Tribina A N200
83 1808493 47 Tribina B N200
84 2041769 47 Tribina D N200
85 1225106 47 PARTER B
86 7555645 47 Tribina C N200
87 5397412 47 PLAVA LOŽA
88 2270383 47 Tribina A N200
89 4511163 47 PARTER B
90 1250408 47 Tribina A N200
91 5739236 47 Tribina B N200
92 5219807 47 Tribina A N200
93 4060659 47 Tribina D N200
94 6969542 47 Tribina A N200
95 9222543 47 PARTER B
96 2749480 47 Tribina A N200
97 3453696 47 Tribina C N200
98 8192455 47 Tribina A N200
99 7099781 47 PARTER B
100 2505177 47 Tribina C N200