•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

31.10.2017 /

"Tikveš" novi sponzor KK Crvena zvezda mts

U sali SD Crvena zvezda u utorak je održana je konferencija za medije povodom ozvaničenja saradnje između Sportskog društva Crvena zvezda i kompanije M6, odnosno Fudbalskog i Košarkaškog kluba Crvena zvezda i brendova BIP i Tikveš.
U sali SD Crvena zvezda u utorak je održana je konferencija za medije povodom ozvaničenja saradnje između Sportskog društva Crvena zvezda i kompanije M6, odnosno Fudbalskog i Košarkaškog kluba Crvena zvezda i brendova BIP i Tikveš.

Okupljene zvanice pozdravio je predsednik Skupštine SD Crvena zvezda prof. dr Petar Škundrić.

Visoko sam počastvovan što mogu da vas pozdravim u ime SD Crvena zvezda, u ime Fudbalskog i Košarkaškog kluba Crvena zvezda i da za nas ovaj trenutak, bez obzira što može da se čini da nije tako važan, obeležimo na jedan poseban način. U tom smislu želim posebno da pozdravim naše buduće poslovne partnere, direktora BIP-a Aleksandra Popovskog, direktora Tikveša Radoša Vukićevića i da izrazim veliku zahvalnost g. Svetozaru Janevskom, vlasniku i direktoru kompanije M6 koji je u Crvenoj zvezdi prepoznao veliku mogućnost u smislu zajedničkog delovanja na osvajanju prostora za proizvode svoje kompanije koristeći najveći srpski i regionalni brend – Crvena zvezda. Crvena zvezda je obeležila epohu sa svojim sportskim rezultatima, sa onim što malo koje sportsko društvo u Evropi i svetu može da se podiči s obzirom na činjenicu da smo mi ipak relativno mala zemlja, a da kao takva zemlja imamo najveću sportsku porodicu u regionu, a moglo bi se reći i u čitavoj Evropi. Dostigli smo sve ono što je moglo da se dostigne u sportskim rezultatima, bilo da je reč o fudbalu, bilo da je reč o košarci, bilo da je reč o vaterpolu, odbojci i svim drugim sportskim disciplinama koje se neguju u Crvenoj zvezdi. Između ostalog i u pojedinačnim borilačkim sportovima, osvajali smo i evropske i svetske trofeje. Mi želimo da sa našim sportskim partnerima zajedno idemo do novog vrha. Naš cilj je da ne samo 20. vek bude obeležen Crvenom zvezdom nego da i 21. vek obeležimo na isti, a naša je želja i bolji i uspešniji način nego što je to bilo u 20. veku. Uz veliku zahvalnost još jednom želim da izrazim veliku radost što danas potpisujemo sponzorske ugovore sa kompanijama kao što su Tikveš i BIP – istakao je Škundrić.



Pristupilo se svečanoj ceremoniji potpisivanja ugovora, saradnju između Košarkaškog kluba Crvena zvezda mts i kompanije Tikveš potpisali su potpisali dr Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda mts i Radoš Vukićević, generalni direktor Tikveša.

Naš motiv za podršku KK Crvena zvezda je činjenica da delimo iste vrednosti. To je tradicija, konstanta u kvalitetu i ambiciju da budemo prvi, prvi u regionu, prvi u Evropi. Nadam se da ćemo zajedno stići do vrha Evrope – izjavio je Radoš Vukićević, generalni direktor Tikveša.

Mislim da je ovo interesantan primer, s obzirom da radimo preko Sportskog društva Crvena zvezda, jedne sinergije svih klubova SD Crvena zvezda, jer Crvena zvezda je jedan od najjačih brendova, ne samo na ovom prostoru kada je sport u pitanju nego i šire. Mi bi želeli da budemo prvaci Evrope, ali potrebno je mnogo više ovakvih sponzora. Veoma smo zahvalni na vašem opredeljenju ka Crvenoj zvezdi. Znam da je Tikveš regionalni lider, ali i šire. Raduje me veza sa BIP-om i očekujem da će iz godine u godinu, iz sezone u sezonu naš zajednički posao maksimalno napredovati – istakao je dr Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda mts.

Svečanosti u sali SD Crvena zvezda uz medije prisustvovali su i predstavnici kompanija M6, BIP i Tikveš, kao i predstavnici FK i KK Crvena zvezda i menadžment SD Crvena zvezda. Posle zvaničnog dela upriličen je koktel na kojem su se okupljeni družili uz proizvode novih sponzora crveno-bele porodice, BIP-a i Tikveša.